Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez skizofrénia lenne?

TíJé kérdése:

Ez skizofrénia lenne?

Figyelt kérdés

Úgy egy hónapja kezdődött az iskolában sokszor nem tudtam figyelni, mert elbambultam. Azóta egy kicsit javult a helyzet,de mostanában elkezdtem kedvetlen lenni és igazából nem nagyon tudtam mosolyogni,mert semmi sem vidított fel. Lehet hogy hülyeség, vagy csak bebeszélem magamnak, mert nem hallucinálok sem képeket sem hangokat. Légyszives segítsetek.


15/F


2011. dec. 30. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem dehogyis. :D

Sokszor énis elbambulok, képzelődök ez természetes. Néha lekalandozik az ember gondolata.

Másrészt, különösen kamaszkorban a hangulat nagyon változó, néha fenn-néha lenn, majd megváltozik ez :)

2011. dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bánomisén ***** válasza:
100%
Ez szimpla bambulás :-) Lehet, hogy fáradtabb voltál abban az időszakban, de az is lehet, hogy csak a tinédzserkori hormonváltozások tréfáltak meg. Szó sincs skizofréniáról, ne aggódj.
2011. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem skizofrénia, hanem hipochondria esete állhat fent:)


Viccet félretéve: A fenti jelenség normális és egy skizofrén soha nem veszi észre magán a tüneteket.

2011. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. dec. 30. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!