Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan vehetném fel a kapcsola...

Hogyan vehetném fel a kapcsolatot egy pszichológussal névtelenül?

Figyelt kérdés
A helyzetem elég súlyos, a családi hátterem ennek ellenére rendezett, és kezdek egyre biztosabb lenni benne, hogy orvosi segítségre van szükségem, mégsem merem/tudom ezt elmondani senkinek, félek, hogy a problémáim miatt végleg elromlik valami. Tudna valaki segíteni, írni egy oldalt vagy valamit, ahol hozzáértőkkel tudok beszélgetni anélkül, hogy a személyazonosságomat fel kellene fednem? Ti mit tanácsoltok?
2011. dec. 30. 23:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
116-111 ingyenes, bármikor hívható a nap 24 órájában.
2011. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
MINEK BAZZ++EG?HA BEJOD VAN NE NÉVTELENÜL VEDD FEL A KAPCSOLATOT EZEKKEL A BALF+SZ PSZICHOLÓGUSOKKAL HANEM SZEMÉLYESEN BAZZ+MEG
2011. dec. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2%
BOCSI A CSÚNYA SZAVAKÉRT.CSAK KI AKARTAM PRÓBÁLNI.MÉG EGYSZER BOCSI.
2011. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gondolom te még nem jártál pszichológusnál, rám a frászt hozzák. Egyáltalán, egy rokonomnak sem merem megemlíteni ezeket a dolgokat, nem hogy egy teljesen más embernek.
2011. dec. 30. 23:45
 5/12 anonim ***** válasza:

Az a teljesen más ember /mondjuk pszichológus/ az azért van, hogy meghallgasson és segítsen neked. TEljes titoktartási kötelezettsége van, nem adhat rólad ki semmilyen információt.

Körzeti háziorvos /neki is kötelező titoktartási kötelessége van/---kéred, hogy irányítson el téged egy pszichológushoz vagy a körzeti családsegítőbe működik még pszichológus.

2011. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De az is itt lenne a városban és néhány éve is kiderült akkor is elég sokat kaptam ez miatt, viszont ahogy írtam, a célom az, hogy senki se tudjon róla, hogy ki vagyok.
2011. dec. 30. 23:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi és hogy derült ki? Erről írj egy kicsit
2011. dec. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Eljártam, akkoriban a válásra fogták a jegyeim romlását, de semmi bajom nem volt. A családsegítő elküldött a pszichológushoz, ahol egész egyszerűen felvettem egy maszkot, egyetlen problémáról sem beszéltem, hiszen akkor csak az önbizalmammal volt baj. Az utóbbi néhány hétben azonban az önértékelésem mellett egyre több probléma jelentkezett, és mivel annyira rettegek bizonyos dolgoktól, hogy már akkor is rémálmaim vannak, amikor nagy ritkán sikerül aludnom, eléggé összetörtnek érzem magam, szóval beláttam hogy egyedül ez sok lesz nekem.


Visszatérve: A lényeg, hogy egy iskola rögtön a rendelő mellett volt, és természetesen megláttak az osztálytársaim(nem piszkáltak nagyon, amikor viszont valaki belém kötött az első dolog amit felhoztak a pszichológus volt). Nem érzem úgy hogy normális életem lenne, barátaim pedig nincsenek, az egész szünetet 1 nap kivételével itthon töltöttem, csak egyedül járok el sétálni. Szemtől szemben egy embernek szinte biztos hogy nem tudnák megnyílni, ezért keresek most más megoldást.

2011. dec. 31. 00:06
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor írj nekem, ha akarsz, szívesen "beszélgetek" veled névtelenül, arctalanul.
2011. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, élek a lehetőséggel, és reggel lehet hogy a számot is felhívom.
2011. dec. 31. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!