Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hány alkalommal szokás találko...

Hány alkalommal szokás találkozni egy pszichológussal egy hónapban? Mennyi idő egy beszélgetés?

Figyelt kérdés

Hogy működik ez?

Én arra gondoltam hogy heti 1,5 óra az okés?


Túl sok bajom már nincsen, inkább lelki szemetes kukának használnám. Mesélnék neki dolgokról, amiket senkinek nem mondhatok el meg ilyenek. Olyan lenne, mint egy barát, akinek bármit elmondhatok, viszont nem pofázza el és nem kell meghallgatnom, és remélhetőleg őszintén véleményez :D


Meg mivel érzelmességből kevés szorult belém talán meglátja min kéne változtatnom, hogy összeszedjek végre egy párt :)


21/N


2011. dec. 23. 13:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 1 órát voltam. Meg annyit fogok ott lenni kb legközelebb is. De egy ismerős srác 3-4 órákra megy ugyanahhoz a pszichológushoz, akihez én. Gondolom problémafüggő, hogy milyen gyakran és mennyi idő kell.
2011. dec. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pszichológustól függ, hogy hányszor találkoztok és mennyi időre. (Általában heti egyszer szoktak, az ülés ideje leggyakrabban 50-60 perc.)


Viszont nem tudom mennyire lehet egy komoly szakembernél kivitelezni, ha túl sok bajod nincsen, lelki szemetes kukának használd. Mert kell, hogy az elején körvonalazzatok egy problémát és kitűzzetek egy célt, amin dolgoztok. Ennek nyomán nyilván "panaszkodhatsz", de a közhiedelemmel ellenben, nem lehet mindig kedvünk szerint csacsogni a pszichológusnak, mert ő bizony tereli arra a témát, ami kell a gyógyuláshoz. Ha úgy ítéli nincs bajod, azt is megmondja, meg az elején megbeszélitek hány alkalomra lesz szükséged.

2011. dec. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Oh, biztos talal bennen hibat mivel allitolag jo csaj reven keptelen vagyok kialakitani egy parkapcsolatot meg a szexualis eletem is nulla.


A csaladom is fura, meg a sulis dolgaim is kavarosak. De mar ezek miatt nem aggodom, tudom h mit hogy fogok csinalni.


Csak beszelgetni lenne kedvem ezekrol a tervekrol - mondjuk most is van ilyen bizalmasom, csak vele meg szex meg erzelmi dolgokrol nem beszelhetek :)))


Ez azt jelenti h havi 20-40 korulbol meglennenk :)


Koszonom a valaszokat es Kellemes Unnepeket Kivanok!

2011. dec. 23. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!