Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tatabányán van jó pszihológus,...

Tatabányán van jó pszihológus, aki foglalkozna velem tb. -re? Fejér megyei vagyok.

Figyelt kérdés

..de itt az orvosi titoktartás csak szövegnek tűnik. Tatabánya, Biatorbágy közel van, itt érdekelne pszihológusi rendelés. Foglalkozna velem, ha nem oda tartozom?

Sajna nem állok úgy jelenleg, h magánpraxist meg tudjak fizetni.

Szorongok és hullámzó a kedvem, az emberekkel nem jövök ki..


2012. jan. 10. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel, velem is ez volt pár éve, még 14-15 évesen, amikor bekerültem a középiskolába. Ha ez tovább fog fokozódni, depressziós/paranoiás is lehetsz. Más környezetre van szükséged, más emberekkel. Próbálj meg misére járni (ingyenes), vagy jótékonysági dolgokon részt venni. Éld máshogy az életed, mint most.


Tényleg próbálj meg kezdeni valamit magaddal, mert ha nem javul, átmehet az egész HSP-be (szuperérzékenyég) vagy akár bipoláris zavarokba is, amik nagyon kellemetlenek tudnak lenni.

2012. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A tb nem szeretetszolgálat, csak a területen élőket látják el.

Pszichológus pedig nem igazán van ilyen módon, maximum pszichiáter. De az is csak tényleg indokolt esetben foglalkozik veled, általában csak elküld, hogy a kamaszhiszti nem az ő asztala. De ha kezel sincs sok köszönet, mert csak kapsz valami gyógyszert, szedjed és le vagy tudva.

A titoktartás meg titoktartás, ha megszegik és valaki ezután eljárást foganatosít, akkor elég csúnyán megüthetik a sarkukat. Menj csak el, és tudd be ezt is paranoiának. :)

2012. jan. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez nem para, ez a nagy magyar valóság: voltam orvosnál és másnap-harmadnap hallottam vissza ismerőstől, h ez meg az a bajom, pedig ezt akkor csak én és a rendelőben tartózkodók tudhatták. De mástól is hallottam story-kat..

Ahogy írtad, a pszihiáter ad 2-3 vényt, amit kiváltva elfelejtem még a nevemet is, ennyi a terápia, xarnak foglalkozni az emberrel.

Jó lenne, ha még tini lennék, de annak már bő 10 éve..

2012. jan. 11. 08:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerinted miért pont AZT tanácsoltam, amit? (első vagyok)

Te is jól látod a dolgokat, meglátod nincs más kiút.

2012. jan. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, bár akkor miért is fizetjük a tb.-n keresztül a mentális doktorokat?!
2012. jan. 12. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!