Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sedatif PC vagy Valeriana...

Sedatif PC vagy Valeriana Relax, ha stresszről, szorongásról van szó?

Figyelt kérdés
Az alvással nincsen gondom szerencsére, viszont munkahelyen nagyon stresszes tudok lenni bizonyos helyzetekben. Elég sokszor sajnos. Olvastam ezekről a szerekről. A Sedatif PC-t sokan dícsérték, de egy picit én kétkedek benne, mégis csak homeopátiás, jóformán semmi hatóanyaggal. A Valeriana-ról meg írták páran hogy nappalra elálmosít. Vélemények?

2012. jan. 17. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:
A Sedatif PC hatásos, de nincs olyan utóhatása, hogy levert lennél tőle. Az adagoláson egy kis intervallumon belül módosíthatsz a megfelelő hatás érdekében.
2012. jan. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Én is ezt olvastam, hogy semmi mellékhatása. Szeretném kipróbálni. Bár a patikában amikor ajánlották, annyit mondtak róla, hogy annak jó aki hisz is benne. És picit ezt tartom benne érdekesnek. Valahol írták, hogy jóformán nincs is benne hatóanyag. Ez picit olyan, mint mikor az ember nem tud elaludni és bevesz egy szem gyógynövényes "altatót" és azonnal alszik. Én már jártam így. Pusztán a tudat. :) Mert ugye a hatóidő mégse 5 perc... De homeopátiás szert még soha nem próbáltam.
2012. jan. 17. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Használ a homeopátiás szer. Én Xanaxot szoktam időnként szedni, és még az mellett is van hatása. Nappalra szedhetsz sima Valeriána drazsét, az nem álmosít. Esetleg Citromfü /Melisa/ kapszulát, ez sem erős.
2012. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!