Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem értem, miért ölelt meg a...

Nem értem, miért ölelt meg a terapeutám?

Figyelt kérdés

A terapeutám elutazott, de majd ha visszajön, folytatni fogjuk a munkát ott, ahol abbahagytuk. Utolsó alkalommal köszönetképpen vittem neki egy kis csokit, mert születésnapomra ő is megajándékozott - hát nagyon meg voltam lepődve! - és az illem megkívánta.

Amikor odaadtam neki a csokit, azt mondta "adok két puszit". Ez még rendben is volt, fel is készültem rá abban a pár pillanatban, de utána meg is ölelt. És utána az ajtóban is. Nagyon megijedtem, mert egyrészt nem vártam, másrészt nem vagyok az az ölelkezős típus, amit ő is nagyon jól tudott. Csak véleményeket várok, mert nagyon össze vagyok zavarodva, és nem tudom, hova tenni...(Fél éve jártam hozzá terápiára, és már két éve ismerem.)

19/L



2012. jan. 23. 15:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az a fele mindenképp helytálló a véleményemnek, hogy "emberek vagytok". Ha ő egyébként érzelmesebb típus, hiába a normák, szerepek, keretek, minden ami kell, nem fog egy meghatódott pillanatában, mint egy gép arra "kapcsolni", hogy "na, a páciensemnek csak egy mosolyt eresztek el."
2012. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Igen, persze hogy ember ő is.

De hogy vajon az ölelést azért kaptam, mert a terápia része(ergó hogy reagálom le a közeledését) vagy pedig őszinte volt? Na erre már nehezebb rájönni..

2012. jan. 27. 15:56
 13/14 anonim ***** válasza:

Segítek: őszinte volt.


(Pláne miután a másik opciót - 22:09-es válaszát - már lereagáltad.)

2012. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Valahol mélyen szeretném is ezt hinni, de félek attól, hogy esetleg a jövőben emiatt megszakítaná a közös munkát, mert már nem tud elég objektív lenni.
2012. jan. 28. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!