Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szerelmes, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes, vagy csak sajnálatból jött el hozzám akkor este? De akkor miért ölelt és hívott kicsimnek?

Figyelt kérdés
Fél évig voltam együtt a barátommal. Fél év után szakított, arra hivatkozva, hogy nem szerelmes. A szakításkor, mindketten sírtunk, és egy órán keresztül ölelt, hogy félt és aggódik. Nem telt el 3 óra már keresett. Nem válaszoltam sokáig neki. aztán azt hittem, hogy újra akarja kezdeni, mert ugyanúgy viselkedett mintha együtt lettünk volna. Kérdeztem, hogy jól érzi e magát, hogy nem vagyunk együtt. Válasz: azt hiszem, de mindegy már megtörtént. Több mint egy hétig nem láttuk egymást. Annyit tudni kell, hogy mikor szakított velem, akkor akartam vele közölni, hogy babát várok, de nemtudtam elmondani neki. aztán egy éjszaka elvetéltem. Bnőm szólt neki, hogy mi történt. Azonnal itt volt. Fájt neki is meg nekem is nagyon. Nemtudtunk aludni, csak feküdtünk egymás mellett. ölelt és annyit mondott, hogy minden rendben lesz kicsim. De dühös volt, hogy nem szóltam neki, hogy terhes vagyok. Aztán másnap elment. Kérdeztem, hogy mi lesz most velünk? Válasz csak annyi jött, hogy pihenjek és tulélem ezt is. Rá két napra újra kórházba kerültem, mütét kellett, mert nem tizstult ki teljesen a méhem. Szóltam neki. de válasz nem érkezett. Tegnap írtam neki, hogy nem fog rólam többet hallani. Remélem boldog lesz. De szintén semmi válasz...
2010. nov. 29. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem egyértelműen sajnálatból ment el hozzád. Azért szólít kicsimnek mert nem tekint rád egyenrangú partnerként, kevesbbnek tart saját magánál tudatosan vagy tudattalanul. Ha azt írtad neki, hogy nem fog többet rólad hallani, reméled boldog lesz, akkor minek írt volna vissza, végülis szakítottatok. Szerintem ez a vonat már rég elment.
2010. nov. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!