Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg ennyi "beteg" férfi van?

Tényleg ennyi "beteg" férfi van?

Figyelt kérdés
Olyan sok dolgot lehet olvasni,hogy ezt meg azt "húzták" magukra pl kutyát csirkét meg ilyenek.....
2012. jan. 23. 18:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg ennyi "beteg" nő van?


Olyan sok dolgot lehet olvasni, hogy a nők állatokkal szexelnek és mindenfélét magukba dugnak... lovak, kutya, disznó, meg ilyenek...

2012. jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
na látszik hogy férfi vagy,olyat még nem hallottam hogy egy nő megeröszakol egy csecsemöt vagy tyúkot vagy mit tom én....
2012. jan. 23. 18:34
 3/20 anonim ***** válasza:
fúúúúúj
2012. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem persze, csak lovakat szop le...
2012. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
na persze,mindkét nemnél vannak ilyen betegek,de a férfiak sztem többségben vannak....
2012. jan. 23. 18:39
 6/20 anonim ***** válasza:

Keress már rá a googléban, hogy "horse cumshot" és írd le nekem hány férfit láttál és hány nőt...



brrrr ááááááá de gáz...

2012. jan. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Részemről befejeztem, te csak buz!skodni akarsz. Egyébként, ha tudsz valamilyen nyelven bármire rá tudsz keresni és nem kell arra verned, ha találkozol warez oldalakon ilyenekkel....
2012. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
beszélek több nyelven is,de te r*hadtúl nem értetted mit akarok az egészböl kihozni,én nem vok kiváncsi arra hogy a nök hogy cumiznak egy lovat,vagy kutyát vagy miegymást...itt eröszekról,meg sexfüggöségröl lenne szó.....
2012. jan. 23. 18:50
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
A lovas dologhoz annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy az is a férfiak agyából pattan ki. Nem titokban lett lefilmezve ilyen helyzetben egy nő, hanem egy zsák pénzért.
2012. jan. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.

ennyi...

2012. jan. 23. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!