Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » S. O. S. Ha egy pszichiáternél...

S. O. S. Ha egy pszichiáternél ki van írva a nyitva tartás, akkor oda nem kell időpont, igaz?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ez most hülye kérdés, nem tudom. De azt tudom, hogy sürgősen el kellene mennem egy pszichiáterhez. Ez most nem várhat. Nem hiszem, hogy ez lényeg, de Szekszárdon van egy dr.Papp István nevezetű gyermekpszichiáter, hozzá szeretnék menni. Mindegy, a lényeg az, hogy ha a neten ki van írva a nyitva tartás, akkor ott nem kell időpont, igaz?
2012. jan. 23. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem menj oda, és ő megmondja, hogy tud-e a sürgősségre való tekintettel azonnal beszélgetni veled

- orvosok ezt komolyan szokták venni, biztos fogad, hacsak nincs elháríthatatlan akadálya..

2012. jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ez sürgős lenne eléggé... Elég lenne csak megmutatni neki a karomat, ugyanis odáig fajultak már a dolgok, hogy vagdosom magamat...:(:/ De legalább beismerem, hogy segítségre van szükségem. Akkor érdemes odamennem? Mert nem helyben van, és ha elmegyek, akkor kéne egy igazolás a suliba is. Kivéve ha előtte bemegyek és beszélek az igazgatóval. Akkor menjek?:)
2012. jan. 23. 20:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem menjél, majd ad igazolást.

Ne bátsd magad, fogadd el magad. Ez fizetős rendelés?

2012. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy fizetős-e, mert ilyen nincs kiírva. Amúgy itt van, ha érdekel:

[link]


És tudom, hogy nem kéne magamat bántanom, de úgy érzem, hogy megérdemlem. Sok hülyeséget csináltam az életben, ami mély nyomot hagy bennem is és másokban is. És én vagyok az oka...:(

2012. jan. 23. 21:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel őt telefonon. És rögtön kiderül, tud e fogadni. A pénzre is kérdezz rá, mert ez bizony maszek rendelés. Általában 8-10000.- ft-ot szoktak kérni, elsőre.
2012. jan. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha nem a Rendelőintézetben van (ahol a szakrendelések vannak) akkor fizetős.. :(( A Rendelőintézetben is van pszichiáter, ideggyógyászat - ott jó a TB kártya, az nem fizetős.

Mindannyian csinálunk mindenféle hülyeséget.. emberek vagyunk, nem istenségek. De tanulunk belőlük, és meg próbáljuk utána egyre jobban tenni a dolgunkat.

Ember vagyok - semmi emberi nem idegen tőlem -mondta egy gondolkodó.

Senkinek sem könnyű ám, csak kívülről néha úgy látszik.

Nehéz élni, de ha megérted, hogy a tanulás, a világ és önmagad megismerése milyen érdekes, akkor könnyebben veszed az akadályokat, és egy idő után még szépnek is látod majd.

2012. jan. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És ha rendelőintézetbe megyek, akkor oda kell időpont?? mert nem számoltunk arra, hogy menni kell. Ez hirtelen jött. Mármint én most mondtam el a szüleimnek, és mondtam, hogy sürgősen kéne menni. nem bírom már ki, hogy ne mondjam el a bajomat valakinek. És nem akarok napokat várni, mert nem merek suliba menni. Ha meglátják nekem végem. márpedig minden nap van tesink, és kizárt hogy az előírt rövidújjú pólóba ne vegyék észre. felmentést meg erre nem kapok. szóval nekem holnap mennem kéne.. ha lehet nem fizetősre.. Am köszi a válaszokat!! Ment a zöld kezecske!!:D
2012. jan. 23. 21:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha elmondtad a szüleidnek, akkor ők is segíthetnének. A rendelőt vagy SZTK-t felhívjátok és majd mondanak valamit.

(akit kinéztél, az tényleg fizetős doki)

2012. jan. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, de elváltak a szüleim, és most apunál vagyok. Ő meg nem igazán van képbe az ilyennel. Anyuval meg max csak holnap este tudok beszéli... Akkor mi lenne, ha holnap bemennénk a rendelőintézetbe? Hátha van egy szabad óra, vagy valaki nem ment el a megadott időpontra?
2012. jan. 23. 22:05
 10/11 A kérdező kommentje:
Mert hogy suliba nem merek így menni, az is biztos!..:(
2012. jan. 23. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!