Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? (bőv lent)

Mi lehet a bajom? (bőv lent)

Figyelt kérdés

Gimnazista vagyok és már 5 hónapja ilyen furcsa tüneteim vannak:-nehéz légzés

-mellkasi fájdalom

-A torokban szorító érzés

-A nyakam jobb oldala fájdalmasan begörcsöl

-Az állkapcsomat mintha nem bírnám el.

Többször is volt hogy kimentem óráról mert rosszul voltam.Ma megyek el édesanyámmal az orvoshoz mert ma is kijött rajtam ez.És lázam is volt.(de csak ma)Mi lehet a baj?És egyáltalán hova küldenek el?Vagy a gyerekorvos beutalhat engem valahova?

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. jan. 24. 11:57
 1/3 A kérdező kommentje:
És hozzátenném ezek hirtelen jönnek rám...
2012. jan. 24. 12:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Most valószínűleg beteg vagy, elkaptál valami vírust. Én stresszre gondolok. A nyaki izom görcse is arra utal. A gyerekorvos a tüneteid alapján fog vizsgálatokat végeztetni. Gondolom vérkép, pajzsmirigy, vérnyomás. Ha ezekben nincs eltérés, akkor valószínűleg beutal pszichiáterhez, vagy pszichológushoz.
2012. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
valóban,beutalt vérképet megvizsgálni meg a pajzsmirigyemet...köszönöm a választ!!
2012. jan. 25. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!