Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Általában menzesz előtt szokott ilyen vagy hasonló lenni velem. Szóval hihetetlenül ingerlékeny voltam ma is, mintha az ördög bújt volna belém, kiabáltam párommal, szidtam az egész világot, elegem volt, depressziósnak éreztem magamat, sírtam egyfolytába és haragudtam mindenre, mindenkire, mély fájdalmat éreztem legbelül. Nem tudom mi volt ez ma is, de kb. másfél hete is ez történt. Bevettem egy nyugtatót, de amilyen irracionális állapotban voltam, akár egy egész dobozzal bevettem volna. Suicid gondolataim voltak. Nem tudom, hogy a nyugtatótól-e vagy párom segítségével, de lenyugodtam, kisírtam magam. De most is így utólag bánom az egészet és nem akarom, hogy máskor is előforduljon. Mi lehet a bajom? Pajzsmirigy alul termelésem van, nem tudom, hogy van-e köze hozzá. Mit tegyek?
2012. jan. 1. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
pms
2012. jan. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra én is gondoltam, de akkor is lehet az, ha a lehető legtávolabb állok a menzesztől? Tehát a 14. nap körül?
2012. jan. 1. 16:18
 3/4 anonim ***** válasza:
az az ovuláció körüli napok nem? az is kiválthatja a hangulat ingadozást.
2012. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor ezek után menzesz előtt, közben és a közti időszakok mindig így fognak telni? De lehet más is állhat a háttérben, elég sok más problémám is van. Csak olyan hirtelen és kiszámíthatatlanul jelentkeznek ezek a megnyílvánlások, hogy már lassan félek magamtól.
2012. jan. 1. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!