Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Napi 0.25mg rivotril mennyire...

Napi 0.25mg rivotril mennyire károsítja a májat, szervezetünket?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 05:11
 1/7 anonim ***** válasza:

www.orvostudakozo.hu


Itt találsz szakembereket, orvosokat és megkérdezheted. Írd le azt is miért szeded, szedsz-e mellé más gyógyszert is, van-e valami komolyabb problémád (pl. vese problémák) vagy bármi, ami fontos lehet.


Véleményem szerint ez a mennyiség nem okoz különösebb gondokat. Időnként persze nem árt csináltatni egy általános vérképet.

2012. jan. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az szinte semmi :) én már 2,5 éve 0,75-öt szedek és még az enyém is nagyon kis adag, úgy tudom, gondolom az orvos sem adná, ha annyira káros lenne, bár ebben nem vagyok biztos . :S
2012. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semennyire. Én 4 éve szedem. Igaz, mostanra már csak a felét.
2012. jan. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, hogy 4 éve szeded, de mivan ha csak 10 év múlva okoz bajt. Mint pl. a cigaretta.
2012. jan. 29. 03:45
 5/7 anonim ***** válasza:

öhm kérdező! gyógyszerfóbiád is van?

minden gyógyszer károsít valamilyen szinten...ha már a cigihez hasonlítod, abból az is következik, hogy egyénfüggő ez is, van aki 30 év bagózás után sem kap rákot, van aki pár év után...


ha ennyire zavar szedj valami homeopátiás nyugtatót!

2012. jan. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen vannak fóbiáim sajnos:)
2012. jan. 29. 18:22
 7/7 anonim válasza:
hm, érdekes, sajnos engem is nyomasztanak hasonló dolgok, és én 2-3 hónapos ciklusokban megettem napi 10 mg-okat is. igaz a végén már kicsit feszültebb volt a viselkedésem, de úgy éreztem, hogy sosem éreztem még ilyen jól magam, teljesen "más" személyiség lettem, főleg bátrabb. egyik napról a másikra hagytam abba, és nem lettek mellékhatások. állítólag egy ilyen mennyiség, ennyi ideig a májnak kb. napi 1 üveg vodkának felel meg. szerencsére még semmi bajom...(nem szedem)
2012. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!