Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi okozhatja a koncentrációs...

Mi okozhatja a koncentrációs képesség viszonylag gyors "fáradását"? Valami hiánya, vagy született tulajdonság?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy nagyon gyorsan fáradok szellemileg. Elvesztem a koncentrációs képességemet, valalmit az érzékelésem is tompul ahogy fáradok. ( nem hallok tisztán, nem veszek észre dolgokat, nem fogok fel történéseket, vagy csak nagyon lassan, olyan mintha elbambulnék, de nagyon). Jóval gyorsabban fáradok szellemileg mint az emberek általában, ezt már megfigyeltem, ezét is tartom egy furcsának. Mi okozhat ilyet? Milyen betegségen vagy minek a hiánya okozhat ilyen tüneteket? Vagy csak egyszerűen velem született tulajdonságról van szó?
2009. máj. 30. 06:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha mindig is ilyen voltál, akkor szerintem ez van.

AMúgy C-vitamin hiány, magnézium hiány, valamelyik B vitamin. De egy orvos töbebt tudna segíteni, mint a netes okoskodók.

2009. máj. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bármely tápanyag hiánya okozhatja,de a kevés alvás is ,hormonális változások is.

És az allergia- az élelmiszerallergia vagyis az adalékok(E számok)az arra érzékeny egyéneknél.


Tápanyagok közül még a Jód amiből a legkönnyebben hiány adódhat.

A lecitin pótlása is segíthet.

2009. máj. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!