Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Több olyan kérdés van: járnáto...

Több olyan kérdés van: járnátok-e depressziós lánnyal? És mi van akkor, ha pont azért ráz le valaki, mert ő depressziós?

Figyelt kérdés

Úgyse él már sokáig, meg amúgy sem szeret már, nem érdekli semmi, hagyjam a francba?

A másik oldalnak sem könnyű, én legalábbis nehezen viselem, hogy egy betegséggel szemben a szerelemnek semmi esélye...



2012. febr. 11. 11:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A TEGNAPI 14-34 vagyok.

Szinte tudtam hogy nem hajlandó elmenni agyturkászhoz.

Tipikus eset .

Úgyveszem észre még fiatal vagy. Jobb lesz ha keresel egy NORMÁLIS kapcsolatot.Ez a lány magával ránt a mélybe.

Minél jobban akarsz közeledni felé, annál nagyobbakat fog beléd rugni.

2012. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Jár terápiára már egy ideje, de olyan súlyos szerintem a helyzet, hogy gyógyszer kéne, azt viszont kizárja, mert "egyedül akarja megoldani", nem fogad el segítséget tőlem sem (pedig elolvastam már egy halom mindent, megkérdeztem dokit, stb.). Mégsem vehetek be helyette antidepresszánst.


Igen, mindenki azt tanácsolja, hogy hagyjam a fenébe. Elég nehezen viselem a belém rúgásokat, de a teljes kapcsolatmegszakítás sem esne jól, hiszen szerelmes vagyok.

2012. febr. 13. 18:36
 13/14 anonim válasza:
Gyerekként nagy trauma ért,ennek köszönhetően felnőttként depressziós lettem illetve kerestem a halált.sokszor csak azért hogy valaki észre vegye hogy bajban vagyok,mikor rájöttetek hogy öngyilkos akartam leni akkor mindent tagadtam .Féltem hogy ki nevetnek.Most mondhatom hogy jol vagyok,már nem akarok meg halni,2 éve párkapcsolatban élek és nem bántom a párom semmilyen értelemben.csak azért mondtam el ezt hogy tud van ki út de az idő és sok beszélgetés.tud meg mitől került ebbe a helyzetbe talán akkor segíthetsz rajta.A látványos sajnálat nem segít ,nem azt mondóm hogy légy rideg,Próbálj határozott és megérő leni tud mikor kel gyengéden ölelni és mikor határozottan helyre tenni.
2012. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Próbálkozom...de a határozottság és a gyengédség is idegesíti, a túl közel kerülés meg úgy általában az emberek. Nem is értem, hogy jöttünk össze, bár tényleg sok időbe telt, aztán hirtelen vetett neki véget.
2012. febr. 14. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!