Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért van? Én nem érzem...

Ez miért van? Én nem érzem úgy mintha valami baj lenne velem de kicsit furcsa .

Figyelt kérdés

Furcsa hangulat...Néha boldogság.NAGYON könnyen ideges leszek olyankor tombolni tudnék (de iszonyat apróságoktól)

Hülyeségektől félek, egy horror után minden probléma nélkül alszom...Vannak filmek,témák amiért rajongok legszivesebben csak erről beszélnék(nem teszem mert őrültenk néznének mondjuk lehet h nem tévednek)

Olyan gondolataim vannak hogy egy osztálytársamat (iszonyat irritáló kiscsaj) megkéselem vagy egyéb módon megölöm...Meg folyton h az jár a fejemben h ha megölnék egy embert mi lenne utána...hogy ölném meg...utána hova tenném a hullát...Mikor megyek az utcán magamba törtébeteket találok ki amik eléggé morbidak,olyanok mint egy horror forgatókönyv...

Már 2x álomodtam hogy zárt osztályon vagyok, 1x azt hogy árvaházba vitt anyám engem és a 2 hugomat mert nem viselkedtünk jól...De olyan árvaházba ahol föld alatti kamrákba vannak a gyerekek és verik őket...

Olyanokat hallucinálok hogy ilyen fekete emberek mennek mellettem,amikor odanézek eltűnnek (ez kisebb koromban is volt egy ideig,eltűnt,de most újra előjött...)

Ma pedig egy percig úgy láttam hogy egy véres hulla fekszik az ágyamon...Aztán mikor odanéztem eltűnt...

Hallgattam egy zeneszámot,jól érteztem magam,aztán mikor vége lett,olyan érzésem lett hogy nem vagyok biztonságban és mustáj újra indítanom...

Ennyit tudtam összeszedni...több van...

Légyszíves higgyetek nekem,mert nem kamuzok.

És köszönöm ha végig olvastad és ÉRTELMES választ írsz!


2012. febr. 11. 20:10
 1/5 A kérdező kommentje:

*történeteket

*éreztem

*muszáj

2012. febr. 11. 20:13
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány éves vagy?

Figyelj, velem is nagyon sokszor vannak hasonlók:


-Én is sokszor úgy érzem, hogy különös kegyetlenséggel megölném a tanáromat, aki mindenki előtt rendszeresen megaláz, leminősít alaptalanul. Ha megtámad az utcán egy bizonyos etnikumhoz tartozó fiatalember azt kívánom, bárcsak megölhetném, megkínozhatnám következmények nélkül. Sokszor este, amikor nem tudok aludni nekem is jutnak eszembe ilyen gondolatok. De ennek tudod mi a veszélye? Az, hogy addig játszunk a gondolattal, hogy ha egyszer egy olyan szituációba kerülünk, akkor megtesszük pont úgy, ahogy képzelődtünk róla. Most gondolj bele: megölöd az osztálytársadat, happy van, meghalt, nem tud irritálni többet, de hidd el egy-kt nap múlva, vagy még az nap elkezdene emészteni a lelkiismereted. Utána börtönbe kerülsz ki tudja milyen hosszú ideig, meggyötrődsz, és egy kiégett emberként jössz ki a börtönből.Most mond meg, ér bárki is ennyit? Szard le!


-Én is nagyon hamar fel tudom magam húzni, ha olyan állapotomban vagyok.


-Én is örülnék, ha lennének olyan barátaim akikkel közös (jó) témákról tudnánk beszélni. Ezzel semmi gond, az ember arról szeret a legjobban beszélgetni, ami érdekli.


-Én is nagyon gyakran álmodok rémeket (de olyan kifacsatan rémisztőeket, kegyetleneket, stb), nincs egy olyan éjszaka, hogy ne álmodnék rosszat.


-Néha, ha már nagyon kimerült vagyok, vagy csak szimplán nagyon stresszes, feszült ideges, én is szoktam "halucinálni". Hogy mondja neked egy példát: éjszaka felébredtem, lenéztem az ágyamról (galérián alszok), és ott állt egy égő figura, nem mondott semmit, csak szinte hallottam az égés hangját, közelebb emeltem a fejem és még mindig ott volt, pislogtam egyet, még mindig ott volt. Visszafeküdtem, és csak annyit mondtam magamban, már nagyon kivagyok merülve, nagyon ideges vagyok, biztos csak emiatt van.


Az írásodból ítélve értelmes ember lehetsz (főleg, hogy fontos volt utólag kijavítanod azt a 3 hibádat) Valószínűleg ez a serdülőkorral jár, hormonális zavarok.


Ha van még kérdésed, vagy meg akarsz osztani valamit, írj még nyugodtan. :)


Ja, és én is még csak 17 éves, épp elméjű, stresszes napokkal teli fiatal ember vagyok.

2012. febr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én viszont még csak 12 éves vagyok....tudom,furcsa...

Ja, és lány vagyok...

2012. febr. 12. 08:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Van bármi az életedben, ami sokat jelent neked? Szeret valaki? Szeretsz valakit? Van bárki, akivel érdemileg tudsz beszélgetni, az érzéseidről vagy gondolataidról?

Az alapján, amit írtál, nekem az jött le, hogy üres az életed, pl. halucinálsz és képzelődsz, hogy legyen benne bármi is, a harag és az erőszak akkor kerül előtérbe az emberek fantáziájában, ha éheznek az unalomtól, az agyuk ingerlésre vágyik, de semmi sem adja meg azt, semmi sem tünteti el az ürességérzetet.

Elképzelhetőnek tartom mondjuk, hogy nagyon koraérett vagy, - történt veled valami a múltban, ami esetleg megmagyarázná?

2012. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Persze,sokan szeretnek,én is sok embert szeretek, legtöbbet a húgaim jelentik és az egyetlen legjobb barátnőm,de a húgaim is legjobb barátnőim:))

Az érzéseimet,gondolataimat csak a húgaimmal tudom megbeszélni...de ők mindenben megértenek:)

Nem szoktam unatkozni,szinte mindig elfoglalom magam,mégis előjön...Nem történt semmi olyan a közelmúltban ami annyira megrázott volna:)

köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 14. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!