Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió, vagy dupla személy...

Depresszió, vagy dupla személyiség?

Figyelt kérdés
Nagyon sűrűn, van hogy fél óránkét változnak bennem az érzések! Valamikor mindent jónak látok, és van életkedvem, másszor pedig ennek az ellentétje! Amit addig derűsnek láttam, azt teljesen rossznak látom, és legszívesebben öngyilkos lennék! Volt már hosszabb időszak is, 3-4 hét, amikor már az öngyilkosságot készítgettem, de mostanában 1-2-3 óránkét változnak, attól függ milyen környezeti behatás ér. De pl. Reggelente legszívesebben öngyilkos lennék.
2012. febr. 16. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Hangulatingadozásnak hívják.
2012. febr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ez több annál, és hangulatingadozás nem alakul ki csak magába...
2012. febr. 16. 21:32
 3/8 anonim ***** válasza:

vitaminhiány is lehet,vagy valami tápanyag hiány is okozhat ilyesmit.

csináltass egy teljes kivizsgálást-vér-vizelet-és szedj neuroptint,vagy nagy dózisú multivitamint és sportolj.

2012. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem itt depresszióról van szó...Sűrgősen keress fel 1Pszichiátert saját magad érdekében,mielőtt még valami kárt tennél önmagaddal?Mi az ami aggaszt?Vagy már így ébredsz?Valami biztos,hogy nyomja a lelkedet,ami napi szinten foglalkoztat és nem vagy megbékélve vele.Próbáld meg rendezni a gondolataidat,hogy mi mitől is alakul ki benned,de az orvost feltétlen keresd fel!
2012. febr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz, majd megvizsgálja, hogy a hangulatingadozásaid a normális határokon belül vannak-e. Az elméletgyártásnak nem sok értelme van.
2012. febr. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichiáterhez. Kérj beutalót a háziorvostól. Ez komoly depressziónak tűnik, hogy az öngyilkosság gondolata is felmerült benned. Ne hagyd elhatalmasodni a betegséget.
2012. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"vizelet-és szedj neuroptint,vagy nagy dózisú"


Hála Istennek, itt a neuroptinos ember. Már azt hittem, itt hagyott bennünket.

2012. febr. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Hála Istennek, itt a neuroptinos ember. "


Már csak az orbáncfüves hiányzik!

2012. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!