Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok tanulni?

Miért nem tudok tanulni?

Figyelt kérdés
Egészen 10. év végéig egész jó, 4-es 5-ös tanuló voltam és nagyon szorgalmas. Aztán egy lány miatt összedőlt az életem és 12. félévkor már majdnem megbuktam néhány tárgyból. Most egyetemre járok, de még mindig képtelen vagyok tanulni. Úgy érzem, hogy nincs erőm hozzá és mindig máshová figyelek, máshol járnak a gondolataim, és szenvedek azon, hogy képtelen vagyok tanulni. Ez mitől van? És hogyan lehetne valahogyan kijönni belőle?

2012. febr. 17. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Efféle problémákkal fordulj az egyetem pszichológiai tanácsadó irodájához.
2012. febr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg kezdj el MagneB 6-ot szedni. Kiüríti a fejedből a felesleges gondolatokat, jobban tudsz koncentrálni. Nekem legalábbis így hat. Esetleg próbálj egészségesebb életmódot folytatni, többet pihenni, mozogni.
2012. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én is ugyanígy vagyok! S teljesen butának érzem magam. MInden embert eltaszítok magamtól mert úgy érezm, hogy egy ilyen buta ember nem érdemel társaságot.
2012. máj. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!