Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanax és cymbalta együttes...

Xanax és cymbalta együttes szedésével tapasztalatokat mondanátok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 18. 03:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj...nem tudom, mi lehet ilyen súlyos, hogy ezeket kellene szedned, de szerintem hülyeség két ilyen erős gyógyszert szedned. Ezt orvos írta fel? Hány miligrammosak? Szerintem jobban járnál ha csak az egyiket szednéd, mert bár a cymbalta-tat nem ismerem, de a xanaxot több mint jól, és nagyon durván addiktív, erős függőséget okozhat!
2012. febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pszichiáter szakorvos irta fel korházi kezelés után sajnos okkal. Egy évig rivotrilt adtak, most ezt. Én jobbnak érzem ezt a kombinációt(0,5mg xanax reggel-este és 60mg cymbalta reggel), mert nem tompít, álmosít le. De hosszútávon nem tudom mi lesz.
2012. febr. 18. 10:43
 3/6 anonim ***** válasza:
neked a cymbalta okozott bármi mellék hatást vagy rossz közérzetett?mert én is ezt kaptam de még nem kezdtem el szedni,csak én 0,25mg frontinnal...meg irnád nekem privibe hogy miket tapasztaltál én 42 éves nő vagyok és eléggé labilis..
2012. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves első hozzászóló!

A cymbalta sokkal erősebb gyógyszer, mint a xanax, és kizárólag szakorvos írhatja fel, megfelelő vizsgálatok után. Úgyhogy te ne tanácsoljál ellent a szakorvosnak, ráadásul úgy ne, hogy nem is tudod, miről kárálsz itten.

Kedves kérdező: te meg ne hallgass erre az idiótára. Ha neked az orvosod ezt a gyógyszert írta föl, akkor csak ettől fogsz meggyógyulni. Én ismerem, szedtem mind a kettőt, és rend-beszedtek pár hónap alatt. Neked ez az egyetlen esélyed. Úgyhogy szedjed, ahogy az orvos meghatározta. Ha a kérdésed az elhízásra vonatkozna, akkor azt mondom, hogy nem a gyógyszer hizlal, hanem a felesleges zabálástöbblet. Iratkozzál föl a www.bura.hu honlapra, ahol magadhoz hasonló betegekkel beszélhetsz, ráadásul orvosuk is van, akitől kérdezhetsz.

2012. febr. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: ugyanezt javaslom a másik betegnek is, aki írt. Nagyon jó lap ez a bura. Nekem ez volt a terápiám. Mindig volt olyan, akitől tanulhattam, és később olyan, akinek segíthettem. Gyógyulást kívánok nektek.
2012. febr. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mellékhatást nem igazán tapasztalok, talán hogy estefelé már álmosabb vagyok a kelleténél, de rivotrilhoz képest jobb, mert attól állandóan "húzott" az ágy. Viszont a rivotriltól jobb kedvem volt, most meg nincs sajnos.

Előzőnek, köszi az oldaltippet majd olvasom. Azt megtudnád mondani, hogy a xanax, vagy a cymbalta a domináns gyógyszer az esetemben? Valamelyiket meg lehet próbálni elhagyni idővel?

2012. febr. 20. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!