Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen személyiségtípusom...

Milyen személyiségtípusom van, ha az extrovertált emberekkel extrovertáltként viselkedek, az introveráltakkal meg introvertáltan?

Figyelt kérdés
Ha azt tapasztalom, hogy a társaságomban levő ember szorong és nehezen oldodik, illetve nehezen kommunikál akkor én is hasonló módon nyilvánulok meg, és szorongani kezdek, nem tudom hogy kezeljem a szituációt. Ha meg alapból beszédes és társaságkedevelő, vidám emberrel vagyok, akkor úgy érzem hogy vele is passzolok és jól megértjük egymást, jól elbeszélgetünk és én is extrovertált embernek érzem magam, humoros könnyen kommunikáló emberként viselkedem.
2012. febr. 18. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Adaptív
2012. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
S az jó vagy rossz?
2012. febr. 18. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám, hogy inkább extrovertált vagy, erős átérző képességgel. Az introvertáltakra nem ragad át ennyire a más hangulata.
2012. febr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Extravertált vagy, csak nem tudod helyén kezelni azokat, akik nem.


Téves az az elképzelésed, miszerint az introvertáltak azért beszélnek keveset, mert szoronganak, nehezen oldódnak fel, vagy nehezen kommunikálnak. Egyszerűen csak nem szólalnak meg, ha nincs rá okuk. Nem szeretik az értelmetlen fecsegést.


A helyes viselkedés az lenne velük szemben, ha ugyanúgy viselkednél, mint az extravertált emberek társaságában. Azt ugyanis észrevenni, ha valaki nem tudja, hogyan kezelje a szituációt és ez nagyon zavaró.

2012. jún. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!