Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért szeretsz emberek közt...

Miért szeretsz emberek közt lenni?

Figyelt kérdés
Introvertáltra sikeredtem és szeretném tudni, hogy azok akik könnyebben oldódnak társaságban, stb. miért szeretnek emberekkel lenni, beszélgetni? Mit élveztek benne?
2011. dec. 24. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért?

Azért, mert nem papucsállatkaként jöttem erre a világra, hanem emberként - az meg ugye társas lény.

Mi a jó abban, ha emberek között vagyok?

Hát, ezt neked kb. úgy lehet elmagyarázni, mint vak férfinak a barackszínt.

2011. dec. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Én nehezen oldódom társaságban (tényleg) de jobban szeretek emberek között lenni mert akkor mindig történik valami, tudnak segíteni is. Szerencsére családom is nagy.
2011. dec. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
66%

Én valahol az intro és extrovertált között vagyok.szeretek egyedül is lenni,mert van,hogy nem vagyok az önbizalmam csúcsán,meg fárasztónak tartom az embereket.de van amikor tudom,hogy szükség van társaságra,mert nem jó csak befelé fordulni.olyankor az hajt,hogy kicsit elszakadjak önmagamtól,megfigyeljem az embereket,tapasztaljak,tanuljak a szituációkból.szeretek tréfálkozni,mert az életet csak félkomolyan érdemes élni.

30/f

2011. dec. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!