Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olvasta valaki Csernus I. - A...

Olvasta valaki Csernus I. - A nő c. könyvét? Milyen hatással volt rátok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 12:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
olvastam, de semmi extrát nem váltott ki belőlem. vannak ennél ezerszer jobb könyvek, amik tényleg hatással voltak rám..és az életemre..
2009. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olvastam. Ezt is egyfajta látásmódnak, véleménynek vettem, kicsit provokatív, lázító, felrázó(?) sokszor elég szélsőséges, vagy inkább sarkított kijelentésekkel. Az (élet)bölcsesség hiányzott nekem.
2009. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemrégiben olvastam. A kíváncsiság vitt rá, mert eltérő véleményeket hallottam a könyvről. Nem volt egyszerű olvasmány, sokszor megálltam, visszaolvastam, elméláztam. Alapvetően tetszett a könyv, néha a szövegét egy kicsit vulgárisnak véltem. Eléggé magam alatt voltam mostanában, mert úgy néz ki, hogy elválunk. Én próbáltam harcolni, hátha meg lehet még menteni a kapcsolatot, de rájöttem, hogy nincs értelme. Arra volt jó a könyv, hogy egyenesbe jöttem önmagammal. Hajlamos voltam ugyanis önmagamat hibáztatni a kialakult helyzetért.
2009. jún. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a vulgaritása nem indokolt, túlzó. Viszont sokmindenben igaza van, szemfelnyitogató.
2009. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Elolvastam. Szerintem jó dolgokat írt le, és nagyon tetszett a stílusa is.

Bár a főnököm véleménye szerint (aki klinikai szakpszichológus) egy nagy baromság a könyv :)

2009. jún. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Fogytam 12 kg-t. Nem vicc.
2009. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudtam végig olvasni. Eszméletlen szétesettnek éreztem az írást. Olyan volt, mintha bele-belekezdene dolgokba/témákba, de soha nem jutna el a végére. Nekem nem tetszett.
2009. jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én épp mostanában olvasom. Érdekes, és rávilágított már néhány dologra, amin elgondolkoztam...

Bár tényleg kicsit néha összeszedetlennek tűnik...De szrintem jó, nekem tetszik

2009. jún. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat mindenkinek.

Szerintem is nagyon elgondoltató, szélsőséges és közönséges.Szembe állít önmagaddal.Új megvilágításba helyezi a látásmódot.

1.válaszoló: milyen könyveket olvastál, amik hatással voltak rád?

5.v.: esetleg tudod, hogy a szakmabeli főnököd miért tartotta baromságnak?

2009. jún. 6. 00:37
 10/12 anonim ***** válasza:
En is elolvastam a konyvet es nagyon tetszet.Lehet hogy neha osszevisszasagnak tunik,de az elet mar csak ilyen...Amikor olvastam eppen valtsagon mentunk keresztul parommal, es en tudom hogy nagy segitsegemre volt a konyv, Nem csak a tiszteletemet kaptam vissza hanem nagyra becsulest is. Mint no es feleseg,de nem azert mart mellettem all egy ferfi hanem azert mert ez en vagyok. Sot adtam kezrol -kezre es aki elolvasta tetszet akit nem erdekelt nem is olvasta el.Ehezz hasonlo konyv volt ami meg tetszet es szlogenek szamit ismeroseim koreben."A fu no magatol csak semmit tenni kell"
2009. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!