Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minek lehet betudni azt hogy...

Minek lehet betudni azt hogy az emberek egyszerűen csak belémkötnek anélül hogy valaha is beszéltek volna velem, vagy ismernének?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy amíg sok embert melegséggel magukhoz közel engednek, barátságosak velük, mosolyognak rájuk, addig velem mindnek az ellenkezője történik. Piszkálódnak, gúnyosak, kioktatnak, szemráhányásokat tesznek, alábecsülnek stb. S mindezt anélkül hogy igazán ismernének. Velem van a baj? Vagy ilyen a fizimiskám, hogy rám néznek, és egyszerűen az ugrik be nekik, hogy ebbe bele kell kötni? Mitől függ az ilyen? 25/F
2012. febr. 21. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Magad teremtel ilyen helyzetet. 2 szó: vonzás törvénye. Nem mese hanem tény! Rajtad áll hogy pozitívan használod fel vagy nem, de a régi, negatív beidegződésekkel a tudatalatt nehéz mit kezdeni. Ezért mondják sokan hogy mese. Rajtad áll hogy használod. Kezdj el tanulni és ismerd meg önmagad. Sok sikert!
2012. febr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát csupán az általam kisugárzot energia az oka? Vagy a beidegződések által kiváltott viselkedés és mimika? Ha negatív beidegződések ellenére megpróbálok pozitívan viselkedni, az vajon hatásos lesz? Ha mittom ezek ellenére az emberekre mosolygok és előzékenyen viselkedek velük?
2012. febr. 21. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:

1) Rossz környéken laksz vagy nem megfelelő társaságot választasz magadnak.

2) Ellenséges vagy szimplán ellenszenves a viselkedésed, bár esetleg nem tudsz róla. Meg kell kérdezni megbízható embereket, hogy mi erről a véleményük. Le is filmezheted magad, tükörben is megnézheted.

2012. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

16:16


Mosoly és előzékenység biztosan segít, de a tenyérbemászó ember mosolyogva is tenyérbemászó. Lehet, hogy valamit nagyon rosszul csinálsz, de el sem tudod képzelni, mi lehet az. Barátok, rokonok segíthetnek a kiderítésében, vagy pszichológus.

2012. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

"Ezért mondják sokan hogy mese. "


Azért mondják sokan, mert úgy abban a formában, ahogy a könyvben meg a filmben szerepel, egy abszurdum.

Mint metafora esetleg használható, de akkor egyszerűbben is le lehet írni: Ha nagyon sokan reagálnak rád hasonlóan, akkor biztosan van benned valami, ami ezt kiváltja. Akár igazuk van, akár nincs, sokat segítene, ha rájönnél, hogy pontosan mi ez.

2012. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy egy kissé feszült vagyok mindig, és úgy érzem hogy nem tudom irányítani a testem úgy ahogy szeretném. Az izmaim mintha be lennének feszülve és sokszor kapkodom. Meg a szám is szoktam húzogatni és fejemet ide oda forgatni, amikor a feszültség nagyobb. Ezt lehet ellenszenves viselkedésnek nevezni? Sztem inkább sajnálni való. De nem is annyira sajnálnak mint ellenszevesen viselkednek velem.
2012. febr. 21. 20:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a testbeszéded lehet.
2012. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!