Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet? (mentális) 15/L

Mi bajom lehet? (mentális) 15/L

Figyelt kérdés
Szóval... mostanában egy csomószor van, hogy az agyam rááll valamilyen gondolatmenetre, és folyamatosan azon jár az eszem... példa: ma rosszul sikerült az töridolgozatom. Elterveztem, hogyan fogom kijavítani a rossz jegyet, és folyamatosan ezen járt az agyam, legalább 10-szer elismételtem magamban, hogy is lesz. A dogákra tanulok, szorgalmikat írok, felelek. És folyamatosan ez járt a fejemben, hogy a következő órára milyen anyagból kell felelni, mikor fogom megtanulni, mikor kezdek el ismételni a témazáróra. Mintha az agyam azt akarná, hogy ne felejtsem el! Miért van ez?? Nagyon idegesítő, ma már 3-szor fordult elő ez velem, és egy csomó ideig gondolkozom, elismétlem magamban ezeket, és kb. fél óráig kattog az agyam. Segítsetek, nagyon rossz!!!! 15/L
2012. febr. 22. 19:31
 1/3 anonim válasza:
nem!
2012. febr. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a segítséget...
2012. febr. 22. 19:38
 3/3 anonim válasza:
Válaszoltam a másikhoz.
2012. febr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!