Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mitől van? Vannak zeneszámo...

Ez mitől van? Vannak zeneszámok, klipek, amiktől rosszul leszek. És mit tegyek vele? (Azon kívül, hogy igyekszem elkerülni. )

Figyelt kérdés

Szóval, vannak zeneszámok, klipek, amiktől rosszul leszek. Általában olyanoktól, amik hasonlítanak rám, belőlem/rólam szólnak. De nem kicsit leszek rosszul, hanem nagyon. Sírok, hányok, volt, hogy elvesztettem az eszméletemet. (Hajlamos vagyok nagyon kiborulni.) Igyekszem elkerülni ezeket, de sokszor - főleg ha rossz hangulatom van - egyszerűen kényszert érzek rá, hogy hallgassam, nézzem.

Pszichiáterhez, pszichológushoz nem fogok menni. Többnél voltam már, egyik sem segít. Hogy is segíthetne? A lelkembe nem tud belenyúlni, akármilyen jó orvos.


2009. jún. 6. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A pszichológus akkor tud segíteni, ha te magad is akarod, és elfogadod a segítségét és együttműködsz vele. ezidáig azért nem tudtak rajtad segíteni, mert ilyen a hozzáállásod.
2009. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tul bele éled magadat a zenébe !!

vagy azok a hangk amit a zene szolgáltat az a tudatalatidnak nem tetszik!

valoszinü és ez 100% hogy olyan zenét probálsz meg szeretettni magaddal ami csak a barátaidnak tetszik

ezért vannak a rosszullétek !!

:)

2009. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Nincsenek barátaim, szóval valószínűleg nem hozzájuk igazodom zeneileg. :D

2. Csak tudom, milyen zenét szeretek. :D Nem a hanggal van probléma, hanem a szöveggel, klippel. Van amilyenben magamra ismerek, és ez fájó tud lenni, mert nem épp vidám dolgok... Valószínűleg tényleg ez lehet, túl beleélem magam.

De akkor ezt hogyan kerülhetném el? Sajnos elég érzékeny lélek vagyok. :S

2009. jún. 6. 19:44
 4/4 anonim ***** válasza:

A döntés a te kezedbe van egyes egyedül nem a mienkbe :)

az hogy nincsenek barátaid az a te kereszted

talán barátkozni kéne és nem fályna a ZENE:d

2009. jún. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!