Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Cipralex és frontin (0,25mg)...

Cipralex és frontin (0,25mg) kombináció. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

1 hete,4 napig fél tablettát a cipralexből,mostanra 1 egészet. a frontinból napi 2 szemet.

Enyhe hányingert érzek,szinte folyamatos jelleggel. emellett semmi étvágyam,szinte egyáltalán nem tudok enni. Ez javulhat a későbbiekben???


2012. febr. 24. 10:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

mármint 1 hete kezdtem szedni.

és fejfájást is tapasztalok, szédelgést,álmosságot, de ezekre felhívta a figyelmemet a kezelőorvosom.

2012. febr. 24. 10:56
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, akkor a betegséged fog javulni. A mellékhatások esetleg mérséklődnek, de teljesen nem szünnek meg. Valószínű érzékeny vagy te is a gyógyszerre. Én 10 kg-ot fogytam az SSRI-től, vagy nem is tudom lehet a betegségtől. Hányingert, hasmenést, fejfájást, szédülést, fülzúgást okozott. Végül abbahagytam és alternatív módszerekkel jöttem a betegségből helyre. Nekem hónapokig nem használt, sőt rosszabb lett. Milyen tünetekre kaptad?
2012. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam használtak, az elején volt kellemetlen, az első 1-2 hétben. Viszont ajánlom, hogy látogass meg egy pszichológust, akár ingyenest, hogy ne csak a tüneted legyen kezelve, hanem az esetleges kiváltó ok.
2012. febr. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

a diagnózis súlyos depressziós epizód, pszichotikus tünetekkel megspékelve..

egy másfél órás beszélgetés után írta fel ezeket.

köszönöm a válaszaitokat!!!

2012. febr. 24. 16:35
 5/12 A kérdező kommentje:
2.: igen, terápiát is javasolt a pszichiáter, legközelebbi alkalommal beszéljük majd meg.
2012. febr. 24. 16:36
 6/12 anonim ***** válasza:
1-2 hét után elmúlnak a mellékhatások majdnem mindenkinél. Jobbulást!
2012. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. febr. 25. 00:03
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ez egy jó kombináció a betegségedre. Valóban úgy van, ahogy a többiek is írták: első időben mintha felerősítené a betegség tüneteit, és még tesz is hozzá. Talán abban lennék óvatosabb, hogy meghatározzam a mellékhatások elmúlásának az idejét, de csak annyiban, hogy 1héttől az 1 hónapig is terjedhet. Csak azért írtam le, hogy ne legyél türelmetlen. Szedd a gyógyszered minden nap, azonos időben, és bízz a dokidban, meg a gyógyszerben. Ja, és akarjál nagyon meggyógyulni.

2012. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszönöm!

igyekszem!

2012. febr. 26. 10:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem sexuális zavarom volt a cipralextől.Abba is hagytam.
2012. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!