Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Örökre elvesztem?

Örökre elvesztem?

Figyelt kérdés
26 vagyok. Katasztrofálisan alakult az életem, nem normális családban nőttem fel, még velük élek, most pszichológushoz járok.. Elvették az egész fiatalságom, így most nincsenek barátaim, csak felszínes ismerőseim, kimaradt az életemből a törődés, és nem nagyon volt párkapcsolatom. A sulit nem bírom csinálni, pedig nem vagyok egy hülye, csak elsodródtam, a munkából kirúgtak. Elfogyott a létező összes erőm. Lehet még ezek után kiutat találni? A korosztályomhoz képest gyerek vagyok. Ti mit tennétek a helyemben?
2012. febr. 25. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Merre fele laksz? jöhet privibe is
2012. febr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon hasonló cipőben járunk! Jó volna beszélgetni, vagy írni!


28/N

2012. febr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem egy dolgot tudsz tenni, túllépsz a sok szarrságon ami történt és új életet kezdesz, még fiatal vagy :) mondom én, aki nálad jóval fiatalabb x)


ne görcsölj emiatt, hagyd hogy csak úgy megtörténjenek veled a dolgok

keress alternatív megoldásokat...


nekem ez működik, pedig kb 20 évig családi elnyomatásban éltem...a tanulás a hobbim lett, mert nem bírom a kötöttségeket...

nem tudom mit mondhatnék még...

2012. febr. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, de gőzöm sincs mit lehetne tenni. Nem gondoltam volna, hogy van rajtam kívül is még huszonpárévesen, aki hasonló helyzetben van.

Nekem is írhatsz, ha gondolod. De írhat a második válaszoló is, ha szeretne beszélgetni. Vagy akárki. :)

27/F

2012. febr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én idén leszek 23, de ugyanez a helyzet.

Keress egy olcsó szobát, valami melót (tökmindegy, csak pénzt hozzon), és próbálj lelépni!

Amíg ott élsz, mérgezni fognak, és leszívják minden erőd, amint elmész, minden jobbra fordul. Lehet, nélkülöznöd kell, jól meg kell húzni a derékszíjat, de érzelmileg jobban leszel, ami már hatalmas motivációt jelenthet.

2012. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Legalább most megtudtam, hogy nem vagyok teljesen egyedül. Klubot kéne csinálnunk, hogy ne érezzük ilyen számkivetettnek magunkat :/
2012. febr. 26. 21:46
 7/7 anonim válasza:
fiú vagy lány vagy?
2012. febr. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!