Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miben másabb a Thalassa-ház...

Miben másabb a Thalassa-ház mint Tündérhegy?

Figyelt kérdés
he?
2012. febr. 26. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
A tündérhegyet nem ismerem, de a Thalassa házat igen.. Háát elég lepusztult.. Az embereknek maguknak kell főzni és takarítani... Halálra unják magukat,és foglalkozások is kevesek. Bent fekszik egy nő már 6. hónapja és semmi sem változik nála... Szerintem ha egy egészséges ember bekerül egy ilyen helyre csak megőrül. Elszigetelődik a normálisélettől... furafurafura
2012. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a tündérhegy nem lepusztult, ott voltam már beszélgetésen, de lehet a thalassába küldenek.

hozzávalókat adnak a főzéshez?

2012. febr. 27. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
A thalassa házba főleg drogosokat küldenek, a tündérhegy a személyiségzavarokra specializálódott. Én a tündérhegyet választanám...
2012. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
thalassába is a személyiségzavarosok vannak leginkább
2012. febr. 28. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy vannak a Thalassában főleg drogosok.. Én voltam ott látogatni ismerőst, és nem... Sok az idősebb, de persze vannak azért fiatalabbak is. Igen hozzávalót adnak a főzéshez, de kell fizetni hetente párszázforintot.. 200-1000-ig vmi alapítványi hozzájárulás.. annyitadsz amennyit akarsz..
2012. febr. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!