Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az utóbbi időben elég feledéke...

Az utóbbi időben elég feledékeny vagyok, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Van valami gyógytea, vagy vitamin amit ajánlanátok? Sok mindent találtam a neten, de tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2012. febr. 26. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
60 felett ez már mindennapos.
2012. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, de elfelejtettem, a nevét! ;)
2012. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 23 éves lány vagyok :)
2012. febr. 26. 19:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy elég kevés az infó...

Lehet szerelmes vagy, azért vagy feledékenyebb mostanában.

Az is lehet, hogy túlzásba viszed a tanulást és megtelt az agyad ahhoz, hogy mindent meg tudjál jegyezni.

Lehet, hogy most kerültél ki az életbe, és ez a zűrös, új világ egy kicsit megzavarta a gyermekkorban megszokott életet és ez okozza, hogy kimaradnak dolgok.

Lehet hogy kialakuló Alzheimer kórban szenvedsz.

De az is lehet hogy egyszerűen csak elfelejtesz dolgokat, ahogy mindenki más is!

2012. febr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyetemre járok, mellette dolgozok 8 órában naponta, és együtt élek a párommal. Próbálom ugyanúgy tartani a kapcsolatot a barátokkal mint a munka és suli előtt, valamint próbálok haza is járni időnként (70 km-re laknak a szüleim), mindezt körülbelül egy éve. Tény, hogy sokfelé próbálok szakadni az utóbbi időben, de másoknak ugyanez megvan, csak mellette még van gyerek is és minden rendben van (egyébként minden elismerésem az ilyen embereké). Gondoltam van valami memória javító kapszula/gyógyszer/vitamin/tea vagy bármi más amitől jobban fog az agyam és nem felejtek el dolgokat. Remélem van valami jó tapasztalatotok :)
2012. febr. 26. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam, mindenki felejt el dolgokat.

Egyébként a gyógyszer, amire gondolsz a Kavinton, de szerintem csak ha az orvos felírja receptre.

2012. febr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!