Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek, hogy mi lesz, ha vége...

Félek, hogy mi lesz, ha vége a terápiának. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Nagyon kötődöm a pszichológusomhoz, talán mindenki másnál jobban. Ő figyel rám és megért. Viszont ha gyógyultnak tekint és nem találkozom vele, akkor fogalmam sincs ki és hogyan pótolhatja.

A családommal rossz a viszonyom, barátaim csak idézőjelben nevezhetők barátnak. Nehéz velem kijönni. 'hülyék' között okos, okosak közt hülye vagyok, így sehol sem találom a helyem.


2012. márc. 1. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
és ezt miért nem beszéled meg a dokiddal is?
2012. márc. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annak örülj, hogy ha már nem kell menned, gyógyult leszel, ami a legfontosabb. És gyógyultan valószínűleg könnyebben találsz olyan embert, akivel jól ellesztek, ez az élet rendje.
2012. márc. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél a hülyék közt "okos"- hanem megértő, kedves - és az okosak közt is az leszel -

Én is így voltam sokáig, nem találtam a helyem, míg egyszercsak rájöttem: a helyem mindig pontosan ott van, ahol épp vagyok.

Ugye tudod, hogy a pszich.tudja ezt a "kötődést", (hiszen figyel rád és megért)- komoly szakirodalma van a pszich.-tól függőségnek, (ami szinte mindig kialakul) és megszüntetésének.

Mert nem az a cél a gyógyításnál, ha megyek hozzá, hogy mankóként kisérjen végig az utamon, hanem - József Attila gyönyörű szavával- "hogy tudjak élni, halni egymagam"

2012. márc. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fura, nem is gondoltam rá, hogy szóljak róla neki, de ez tényleg kézenfekvő lenne
2012. márc. 1. 23:31
 5/8 anonim ***** válasza:
-.-"
2012. márc. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, biztos tudja...szép idézet :)de nem csak arról van szó, hogy nem lesz mellettem mankóként, ahogy írtad, hanem azért is hiányozni fog, mert csodálom és felnézek rá.
2012. márc. 1. 23:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért gondolj bele: egyszer mindenkinek fel kell nőnie.
2012. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sajnos...
2012. márc. 3. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!