Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, hogy legyen újra...

Mit tegyek, hogy legyen újra rendben az életem?

Figyelt kérdés

Sziasztok,hát nem is tudomhol kezdjem.Elég rendben volt az életem,barátnőm akit nagyon szeretek,itthon is okés volt minden,kiderült hogy jön a baba is szóval minden tök rendben volt,boldog voltam.Ám 2 hete barátnőm úgy döntött lelép.Haza ment,itthagyott úgy döntött elhagy,miközben a mi babánkat várja.Ő ezt arra fogta hogy hiányzik a családja (az elején) amit megértettem,utánna jött az hogy azért mert nehéz anyagi körülmények között élek,most ott tartunk hogy azért mert döntésképtelen senki vbagyok szerinte...Ez volt a második pofon az után hogy itt hagyott...utánna jött az hogy nem lehet közöm a gyerekhez,mert az anyjáék meghalnának értük de én nem..Kérdem én honnan tudja??Miből gondolja?Szóval a lényeg hogy aláz,semmibe vesz bármit teszek nemjó,én vagyok a szar a szemét.Ezek után jött az amit nemtudok hova tenni,Örjöngök,török,zúzok,sírok a nap 24 órájából 14-et,és erősen félek attól hogy kárt teszek magamban.Úgy érzem ehez kevés vagyok,főleg azokután amit írt nekem "a gyereknek majd azt mondom el akartad vetetni"

Nem tudom mit tegyek kihez forduljak hogy enyhítsem ezt a betyár nagy fájdalmat??mit tegyek hogy szeressen?mert egyre jobban érzem azt hogy nem szeret :'( egyszerüen nem bírom :'( kérlek segítsetek.Remélem nagyjából lehetett érteni a problémámat.

Sziasztok.22/F


2012. márc. 2. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem a barátnőddel ne foglalkozz hogy mitt tett ha ténleg anyira komoly akjor inkább a babával törögy ne a barátnődel (szerinte) !!!!!!!!!
2012. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mindenképpen le kell nyugodnod, ki kell húznod a terhesség végéig, lehet, hogy rá így hat ez az egész és majd észhez tér. Persze lehet, hogy nem, és csak egyszerűen átváltott az agya és már csak utálni és bántani tud <- na ezt felejtsd el, ez nem így működik :) Valami baja biztosan van, amit nem mond el, talán azért, mert még ő maga sem tudja. Lehet, hogy egyszerűen a hormonok miatt, rá így hat a terhességi ösztön, szerintem majd az idő fog dönteni. Szerintem.
2012. márc. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!