Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Változtatni szeretnék! Hogyan...

Változtatni szeretnék! Hogyan tudnék?

Figyelt kérdés

A problémám az hogy egy ügyetlen béna vagyok sport terén. Az osztálytársaim kiröhögnek ha valami nem megy elsőre így a kedvem is elmegy a további próbálkozásoktól mert nincs senki aki támogatna és úgy nem könnyű. Azonban kezdem unni ezt a szerepet, szeretnék elfogadhatóan jó lenni. Tavaly elkezdtem egy évig kézire járni,(ha már a tornázás nem megy legalább egy sportba lenne sikerélményem) de azt is otthagytam hasonlóan azért mert bénának éreztem magam a többiekhez képest akik között volt olyan aki emiatt kinézett, de viszont nagyon fáj érte a szívem és szeretnék én is ott játszani velük, ám félek újra belevágni... egy rakat szerencsétlenségnek érzem magam de nem szeretnék tovább az lenni :/


szépen kérlek segítsetek..


2012. márc. 4. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Koordinácoós problémáid vannak, vagy csak simán nem megy? Nincs véletlenül valamilyen betegséged? (diszgráfia.. stb - mert ezekkel együtt jár a "böteség")

Ha a fentiek igazak rád, akkor van terápiás lovaglás - vagy simán lovaglás. :) Szépíti az alakod, javítja az egyensúlyközpontodat és nagyon jó szorakozás! Nem mellesleg pedig egy nagyon jó kis sportág!

2012. márc. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nincs semmi ilyesfajta betegségem. egy pár éve szereztem egy térdsérülést ami miatt az egy kicsit gyengébb de annyira nem befolyásol bármiben is. szóval csak "simán nem megy"... nemtartom képesnek magam arra hogy sikerélményem lenne valaha is

amikor kézire jártam akkor az tántorított el jobban és jobbana hogy a többiek sokkal gyorsabban fejlődtek én meg úgy éreztem hogy ugyanott maradtam..

2012. márc. 4. 11:03
 3/4 anonim válasza:

Gyakorolj többet. Ha lehet keress valakit akiben megbízol (legjobb barát, anyu-apu is lehet), és menj el vele gyakorolni, erősíteni, ha kell külön a többiektől.

Az elején segítenek edzeni a barátok, utána egyedül is lehet hogy menni fog. S ha már jobban megy, akkor lesz bátorságod a többiek közé bemenni, ők pedig látni fogják, hogy jobb vagy, így már nem fognak kinézni.

Több gyakorlás kell!

2012. márc. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Csutak_Balazs ***** válasza:

Járj külön edzésre, ha nagyon zavar. Szerintem ne zavarjon.

húsz év múlva ráébredsz, hogy nem feltétlenül azok lettek sikeresek az életben akik jól dobták a labdát, hanem sokan azok közül akik nem és emiatt agyilag próbáltak érvényesülni.

Sokat ismerek olyant aki már nyugdíjas, de soha nem tudott úszni, biciklizni, síelni, a labdasportokról nem is beszélve, de szerintem egy teljes kiegyensúlyozott életet éltek.

Szóval, ha nem tudod az ne zavarjon. Ha pedig kedved van csinálni, akkor keress olyan társakat akik nem a tudásodat nézik, csak szórakozni akarnak - együtt, veled

2012. márc. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!