Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vakarozas, mint a feszultseg...

Vakarozas, mint a feszultseg levezetese. Hogy szokhatnek le rola?

Figyelt kérdés
MOstanaban, 1-2 eve csak igy tudom levezetni, ha stressz er, vagy feszult vagyok. Mar sebesre vakarom a testem. Tudto vmi technikat vagy egy jo dokit?

2012. márc. 4. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:

A bilincs mar hasznosabb egy orvosnal jelen esetben, hiszen egy olyan szokas, mint a koromragas, tehat leszokni errol csak te tudsz!

Minden ember a sajat fejet leszedhetne, ha ez igy mukodne, hiszen az elettel egyutt a boldogsag, de az idegesseg is, tehat uralkodni kell, elfogadni a rosszat, kellemetlent, hasonloan, mint ahogyan a jot elfogadod. Az eletben megkell tanulni elfogadni, nos ezt kell gyakorolnod, aztan nyugtato teakevereket fogyasztani, vagy valeriannat, ez nyugtatolag hat az idegekre, de a kezedet leallitani te tudod!

Az elet nem csupa napsutesbol all, vannak viharok, amit tudni kell elviselni!

2012. márc. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!