Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok mindig elégedetle...

Miért vagyok mindig elégedetlen a párkapcsolataimban?

Figyelt kérdés
Nekem sose elég jó senki.Eleinte minden szuper nagy a szerelem,de aztán néhány hét és elkezdenek zavarni a másik hibái.Ami egyébként nem feltétlenül hiba,de nekem igen.Aztán addig addig zavarnak a dolgai,hogy a végén már szabályosan undorodom tőle.Mi ez?Hülye vagyok?A pszichológusom azt mondta,hogy nem létezik nekem tökéletes pasi.Persze azt azért hozzá teszem,hogy nekem is vannak hibáim,de az azért nem zavar,mert nem nekem kell elviselnem magam.Most már sose leszek boldog senkivel?Mindenkit eltolok majd magamtól?
2012. márc. 5. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valakiben apróságok kezdenek idegesíteni pár hét után, akkor ott szó sem volt szerelemről soha. Engem is idegesít a legtöbb ember, ismerem azt az érzést is, hogy egy idő után undorodni kezdek valakitől, mégis, a párommal lassan öt éve élek együtt és nagyon szeretjük egymást, számomra tökéletes, semmi rosszat nem látok benne. Türelem, biztosan meg fogod találni te is azt, aki neked való. Aki nem az, azzal pedig nem kell erőltetni semmit, ne legyél megalkuvó egy boldogtalan kapcsolatban, csak mert a pszichológusod hülyeségeket beszél...
2012. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
: ) Remélem igazad van
2012. márc. 5. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!