Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Citalodepről hogy lehet...

A Citalodepről hogy lehet leállni?

Figyelt kérdés
kb4-5 hónapja szedem,de ha már 2 nap kimarad,akkor jönnek a rosszullétek,viszont leszeretném tenni. Kilehet váltani valamivel,vagy csak fokozatosan csökkentsem az adagot?

2012. márc. 8. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj vissza az orvoshoz, aki felírta neked. Ha egyedül döntesz, nagyon rosszat teszel magadnak.
2012. márc. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kiváltani ugyanolyan hatóanyagú, csak más cég által gyártott szerrel lehetne, aminek semmi értelme


ha abbahagyod mindenképp legyél fokozatos!

de ha a kocsit kell megszerelni, azt is autószerelőhöz viszed nem? szóval, ha gyógyszerrel van bajod, akkor meg orvoshoz kéne menni. milyen klassz, hogy mindenre találtak már ki szakembereket :)

amúgy fogalmam sincs mire kaptál antidepit, de a gyógyszeren kívül más megoldások is vannak


még azt sem értem, hogy ha szeded a gyógyszert és jól vagy tőle, akkor mért akarod abbahagyni (?)

2012. márc. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a segítőkészséget köszönöm,a cinikusságra meg nem vagyok vevő. nem poénból írtam ki nyilván...
2012. márc. 9. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem egyik napról a másikra hagyd abba, csak legyen melletted valaki hogyha esetleg az elvonástól megőrülnél. a fokozatos csökkentésnek nicns értelme szerintem nagyjából ugyanaz lesz a vége. amúgyis 2-3hét alatt megszűnik teljesen az elvonás és akkor leszel igazán jól!:) persze ez cask az én véleményem halgass meg több embert is. énis voltam rajta gyógyszereken,kábítószereken és adag csökkentés sose működött.
2012. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!