Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki rosszkedvű, kissé...

Ha valaki rosszkedvű, kissé depressziós, attól fogyhat?

Figyelt kérdés
Ha szorongós napom van, nincs étvágyam, de máskor ha jó napom van, normálisan eszek. De fogytam pár kilót a télen. És lelkileg elég rosszkedvű telem volt.
2012. márc. 13. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy, mert télen mindenki hízni szokott egy kicsit. Nem baj az, ha néha az ember kicsit rosszkedvű, legalább jobban értékeli a derűs időszakokat. Mint az idő, tudod, borúra derű. Mindig minden változik. Ez fix.
2012. márc. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen. Vagy hízhat is. Én például ha rosszkedvem van nekiállok zabálni...
2012. márc. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz amit a másodig válaszoló írt, van akinek a szorongástól, deprimált állapóttól el megy az étvágya, van akinek megjön. Te az elöbbihez tartozól, akárcsak én is, ha valami komolyabb lelki bajom van, csak úgy pörögnek le a kilók. Ha rendbe jössz lelkileg visszajön az étvágyad is meglásd.
2012. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogyhat. Én magam is így vagyok. Volt rajtam fölösleg, igaz nem olyan sok. A párommal volt egy 2 hetes időszak, amikor szorongtam miatta sokat, étvágyam sem volt emiatt. 2 hét múlva szemmel látható volt, hogy fogytam, ami mondjuk az előnyömre vált :)
2012. márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én másfél év alatt 20 kilót fogytam le, most kórosan sovány vok, de a napi stressz miatt nem tudok enni, se hízni. :S
2012. márc. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!