Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idén leszek 15 éves, és kb...

Idén leszek 15 éves, és kb 152-154 cm vagyok, ez normális?

Figyelt kérdés
szerintetek fogok nőni? Tehetek valamit azért, h nőjek? A szüleim : anya:170cm apa 185cm. Este 21kor fekszek le, és 6óra fele kelek fel... Ha kellene még infó a válaszhoz, akkor mondok szívesen.
2012. márc. 2. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Simán megfogsz nőni. A szüleid méretét figyelembe véve leszel legalább 170 cm.

Gondolom még nem is menstruálsz, vagy nem régóta!

2012. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
F vagy N vagy ?
2012. márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát igen ehhez kellene a nemed! De szerintem jobb ha kisebb vagy, mintha akkora lennél mint egy fa! Szerintem jobb az alacsony alkat, meg vannak az előnyei
2012. márc. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fiú vagyok, köszi a válaszokat eddig is.
2012. márc. 2. 17:54
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez változtat a válaszokon? :O
2012. márc. 2. 18:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok! Na látod, ha fiú vagy, akkor leszel 180-185cm! Mivel apukád és anyukád is magas!

A szülőkből ilyen számolást végeznek a gyerek várható magasságára: A két szülő magasságának középértéke +9=186,5cm a várható magasságod. Persze ez lehet picit kevesebb is, ha más genetikai tényező (pl egy alacsony nagyszülő) és benne lehet.

2012. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A férjem annó 15 és 16 éves kora közt „nyúlt meg” egyszer csak, addig minden osztályfényképén úgy néz ki, mintha valakinek az öccse lett volna. :)
2012. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Én ugyan lány vagyok, 16 és fél éves a rokonaim is alacsonyak olyannyira, hogy már magasabb vagyok mint anyukám a magam 1,51 m-rével. Szerintem nincs okod aggódni hisz a tested felnőttéválása (és a növekedés) igazán csak 14-16 éves korban kezd elindulni.
2012. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!