Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Emlékezet kieséseim vannak?

Emlékezet kieséseim vannak?

Figyelt kérdés
Napról napra kevesebbre emlékszem, ha mondanak egy dolgot, azt nem csak elfelejtettem, hanem egyszerűen nincs meg mikor hol stb...És ez egyre rosszabb, mert egyre több mindent felejtek el, és egyre gyorsabban, mitől van ez? Már nagyon unom, mit tudok vele csinálni? Pl.: Van egy ember aki az ismerősöm volt valahol és azt mondta hogy már ismerjük egymást pár hónapja, és ez nem az első ilyen volt, természetesen azt mondtam, "ja tényleg bocsi már megvan ki vagy" holott azt se tudtam miféle :|
2012. márc. 21. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
A rövid távú memóriával akadnak ilyen problémák, stressztől, altatók mellékhatásaként stb. Sajnos a korral is járhat és akkor már a hosszú távú memóriát is érinti, elfelejtheted a nevet. Ilyen lehet az előrehaladott Alzheimer kór. Tisztázni kéne, hány éves vagy, szedsz-e gyógyszereket, mennyi ideje tart stb. A Ginko készítményekkel esetleg érdemes próbálkozni, ha nem segít, kérd az orvos tanácsát.
2012. márc. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!