Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért utálok emberek között...

Miért utálok emberek között lenni, ha nem vagyok jócskán becsípve?

Figyelt kérdés
Mindig mikor arra gondolok hogy emberek közé kell mennem, legyen az akár munka, konditerem, bevásárlás, folyton gyomoridegem lesz. Amikor szórakozni megyek is, de oda azért elmegyek mert úgy intézem hogy hamar becsiccsenjek és akkor már nem tőrődök a többiekkel. De ez nem normális gondolom. Vagy igen? Esetleg visszavezethető a gyerekkori tapasztalatokra?
2012. márc. 31. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán pánikbeteg vagy, tömegiszony. Vissza is vezethető a gyerekkorra.
2012. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyermekkorban talán más voltál?
2012. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. Tehát akkor igyis ugyis pszichiáterhez kell fordulnom? Más megoldás nem nagyon van? Gyógyszeres kezelést szoktak alkalmazni?

2. Gyermekkorban félénk voltam és szégyenlős, és ezek miatt volt részem rossz tapasztalatokban, nem fogadtak be, csúfoltak, ugrattak stb stb. Ezért gondolom azt hogy tán ezekre vezethető vissza.

2012. márc. 31. 15:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy erre a negatív hatásokra alakult ez ki. Első sorban én nem pszichiátert javasolnék, hanem pszichológust. Vannak bizonyos terápiák amelyek hatékonyak.

Egy biztos! Az nem megoldás, hogy úgy mész emberek közé, előtte leiszod magad!

2012. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
kratom
2012. márc. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az alkohol iránti vonzódását mindenki oda vezeti vissza, ahova akarja. Később megszereti, azt azért iszik. A gond majd később lesz. Amikor az orvos utálkozva kezel, mert ő látja, mitől vagy rosszul. A munkahely elvész, a család szétesik. stb. De hát te tudod.
2012. márc. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb ilyenkor, ha minél előbb a kocsmárosodhoz fordulsz a problémával, mert neki biztos van tapasztalata.
2012. ápr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!