Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Talán depressziós vagyok? :/...

Talán depressziós vagyok? :/ Lent.

Figyelt kérdés

Amióta el kezdődött a tanév..kilencedikes vagyok és új osztály..de többet sírok amióta ott vagyok.

Van egy lány aki év elején nem szólalt meg..most meg mintha rajtam gyakorolna..vagy nem tudom,de mostanság sokat sérteget és persze ki röhög.

Mindig úgy érzem,hogy rajtam röhögnek..és persze jól gondolom rajtam röhögnek.És pl:ha úgy szólnak nekem akkor úgy érzem magam minta ki rohannák az osztályból és érzem,hogy mindjárt elsírom magamat mindenki előtt,vagy ha rossz jegyet kapok már érzem,hogy sírás törne rám.

Kérlek segítsetek. Hogyan legyek erős és hogyan mutassam meg,hogy én is vagyok annyira erős mint ők. Köszönöm.


2012. ápr. 3. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Depressziósnak szerintem nem vagy az,de könnyen átalakulhat azzá is.Inkább önbizalomhiányos vagy.Na velem is ugyanez volt egy darabig a probléma,azt hittem,rajtam röhögnek az osztálytársaim.Én amúgy zárkózott vagyok eléggé,az osztálytársaimmal nem vagyok jóban.Ha veled is ez a helyzet,akkor bátran alakítsd ki a baráti körödet nélkülük,én is ezt tettem.

Az önbizalmadat kellene fejleszteni,ehhez kiváló a baráti társaság.Az osztálytársaiddal pedig próbálj meg ne, foglalkozni.Egyébként azt honnét tudod,hogy tényleg rajtad röhögnek? Ez anno velem is előfordult,hogy beképzeltem ilyeneket,de később megtanultam nem foglalkozni velük.Ugyanannyi jogod van,mint nekik.

Egyébként meg menj oda hozzájuk beszélgetni,egy próbát megér.Ha mégsem,akkor ne eröltesd.

Remélem segítettem! :))

Ha gondolod,írhatsz privit.

Valaki,aki hasonló problémákkal küzdött

2012. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.:)

Honnan tudom?

Van egy lány akivel jóba vagyok és ö többi lánnyal is jóba van és tőle tudom,hogy rajtam röhögnek.Na meg persze szem a nézéséből.:)

2012. ápr. 3. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nézz keresztül rajtuk,ennyi.A saját intelligenciájukat meg magukat írják le ezzel.Sztem szánalmas,hogy akkor vagy terítéken,ha ott vagy.Legalább annyi eszük lehetne.Ha bajuk van,mondják a szemedbe.Szerintem júl tudod,hogy a hátam mögött kibeszél kezdetű sláger elsősorban a gerinctelen emberek jellemzője.
2012. ápr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a kavarógépektől tartsál távolságot.

nem is hiszed, van, aki hazudozni is képes a figyelmedért.

2012. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amikor én 9-kes voltam,ugyanígy ,mint te utáltam az osztályt,mert úgy éreztem kiközösítenek.Már mindenkinek megvolt a saját klikkje én meg egyikbe sem illettem bele,sokat sírtam emiatt.Ez így ment 2 évig aztán, 11-ben mintha megváltoztak volna és rájöttek,hogy nem akarok én senkinek sem ártani,nem vagyok pletykás,ezért páran elkezdtek barátkozni velem és most 12-es vagyok és szomorú amiért itt kell hagynom őket..(mármint azokat,akikkel jóba lettem)Én azt mondom várd ki,ez a kor talán az egyik legnehezebb,mikor keresned kell a helyedet de ha jó indulatű vagy,arra az emberek rá fognak jönni és megszeretnek!remélem segítettem (18/l)
2012. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,segített az írásod.:) Köszönöm szépen.
2012. ápr. 13. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!