Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 hónapja itthon vagyok,...

2 hónapja itthon vagyok, külföldről jöttem haza, munkából, minden téren kizsigerelő munkából. Azóta nincs kedvem kimozdulni a lakásomból stb stb. Depressziós vagyok? Hogyan tudnék kimászni? Menjek el dokihoz?

Figyelt kérdés
Szóval van úgy hogy napokig ki se megyek a lakásomból, többnyire a végén azért mert már nincs kajám. Munkát kellene keresnem, de nincs erőm hozzá. Nem motivál semmi. Nincs párkapcsolatom, nem járok szórakozni sem. Van családom és pár barátnőm...de mégis, valahogy sokszor élni sincs kedvem már, semmihez nincs kedvem.

2012. márc. 27. 20:29
 1/1 anonim válasza:

Mindenképpen fordulj orvoshoz. Ez a kezdet és ez rosszabb lesz. Szedd össze magad!!!! Kérj segítséget! ÉS mindenképpen menj emberek közé a négy fal mögül. Az a jó hogy még látod gond van.

Gyerünk! Mozdulj!

2012. márc. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!