Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik a pszichológusnál...

Mi történik a pszichológusnál miután beléptem az ajtón?

Figyelt kérdés
SZTK-s rendelőbe kaptam egy időpontot hogy beszélgessek el vele mert minden arra utal hogy nem vagyok 100as. Mi fog történni?

2012. ápr. 3. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Hosszasan elbeszélgettek, és az is lehet, hogy csinál Veled néhány tesztet. Ha szerencséd lesz, még élvezed is!
2012. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

úgy értem hogy bemegyek és kérdez először ő tőlem?

gondoltam hogy ebszélgetünk csak nem tudom hogy hogy zajlik egy ilyen beszélgetés

2012. ápr. 3. 19:20
 3/6 Doruss ***** válasza:
Én iskolapszichológushoz járok, nála úgy volt, hogy bementem, leültünk, először megkérdezte, miért jöttem, meg hogy mit is várok el, mit szeretnék. Aztán beszélgettünk. Egyáltalán nem volt kellemetlen. Kérdezgetett mindenféléről (persze aminek lehet köze a problémához) meg mondott is pár dolgot. Nekem ilyen volt az első alkalom.
2012. ápr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

sztk-s rendelőbe nincs idő ilyesmire:) tapasztalat

valszeg ír fel gyógyszert mer arra van idő

2012. ápr. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Akkor te nem pszichológusnál voltál, hanem pszichiáternél. Nem mindegy!
2012. ápr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

az, hogy pszichológushoz küldtek nem azt jelenti, hogy nem vagy 100-as...


valszeg beszélgetni fogtok, egyrészt Te elmondod, hogy mi a gondod és Ő ebből kiindulva kérdez dolgokat

első alkalommal csak "felméritek" egymást

gyógyszert nem ír, mert nem teheti..

2012. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!