Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék lemenni alfába?...

Hogyan tudnék lemenni alfába? Agykontrollosok!?

Figyelt kérdés

Tanfolyamra most nincs pénzem pedig biztos az lenne a leghatásosabb.Megvan a José Silva Agykontoll és gyógyíhatsz c. könyve,

Ötleteket várok,nektek hogy sikerült,elvileg reggel kell vele próbálkozni,legalábbis a könyvben ez volt.Mire gondoltok ilyenkor?

egy kezdő


2009. jún. 17. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hello, ha megvan ez a két könyv, akkor lényegében tudod a módszert, ott le van írva.


Röviden. Ülj / feküdj le, helyezd magad minél kényelmesebb pozícióba. És számolj visszafele magadban: 3,3,3 ; 2,2,2 ; 1,1,1 majd legvégül 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1... miközben számolsz vissza egyre lazítsd el magad. Kapcsold ki a gondolataid lazítsd el a különböző testrészeket. Ennyi.


Csak gyakorolni kell. Sok gyakorlással pár pillanat alatt ebbe az állapotba kerülhetsz.

2009. jún. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Csak azok tudnak "lemenni" akik beléptek a szektába és befizették a díjat.
2009. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én 100tól szoktam visszaszámolni,

azt szeretném megkérdezni hogy amikor te alfában vagy és vmit programozol akkor azt élesen látod? vagy csak a fejedben gondolod és próbálod elképzelni,vagy ez oylan mintha álmodnál csak a különbség hoyg ezt tudod irányítani?

Mert én még egy nagy feketeséget látok és a szemem csak remeg egy picit.

2009. jún. 17. 18:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem szekta & bárki képes rá.

Az 1. válaszoló helyesen írta a módszert.

Én élesen elképzelve programozom a dolgokat, jól írtad, mintha álmodnál, csak irányíthatod. Ha gyakorolsz, Neked is menni fog.

2009. jún. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Programozod a dolgokat? Egy másik kérdés is hasonló szektás kérdés volt, abban azt válaszolta az egyik értelmes, hogy úgy programozza a gyerekét, hogy korán feküdjön le, vagy későb keljen fel, már nem tudom.

Az "agykontrollosok" azt képzelik, hogy másokat érintéssel gyógyíttanak!

Nagyon beteg a társadalom!

2009. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!