Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok alfába lemenni...

Miért nem tudok alfába lemenni? Agykontrollosok.

Figyelt kérdés

Megvan a josé könyv,olvasgattam próbáltam 100-1ig módszert,de egyszerűen nem látok semmit sem, nem látom tisztán az almát.HOnnan tudom hogy alfában vagyok?

Van olyan hanganyag ami segítene ebben?Hogy csináljam?Tanfolyamra most nincs pénzem meg szülők nem is engednék.


2009. jún. 20. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám is agykontrollos. NEki van egy cd-je amin vami krapek beszél. Ő azzal tud lemenni alfába. Én kipróbáltam, de én halálra röhögtem magam, szal nekem nem ment. De hát az én vagyok.
2009. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez aranyos!:)
2009. jún. 20. 22:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor már alfában vagy, csak nem tűnik fel, mert ez egy természetes állapot. Ne úgy képzeld el, mint ha mondjuk valami drogot vennél be és várod a különleges hatásokat... Semmi különleges nincs benne, megszoktad már, ezért fel sem tűnik. Alfában vagy akkor is, mielőtt elalszol, és mielőtt teljesen felébredsz (tehát amikor még/már tudatodnál vagy, de nem éberen). Szóval napi legalább kétszer. Ezt megszoktad, nem érzed ezért különlegesnek, de már ott vagy. Hogy milyen erősen látod az almát, az koncentráció és gyakorlás kérdése. Hajrá :)
2009. jún. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

Ezzel én is így voltam.

Ezzel együtt persze valszeg alfában vagy, vagy valami afféle.

Arra az egyre vigyázz, hogy ne vedd komolyan, amit az agykontrollal elérhető csodákról összehordanak.

2009. aug. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!