Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van lehetőség arra, hogy...

Van lehetőség arra, hogy pszichiáter megy ki beteghez?

Figyelt kérdés

Van egy idős rokonunk akinek szüksége lenne pszichiáterre, de sajnos nem mozdul ki a lakásból, és kórházba sem szeretnénk bevitetni, megpróbálnánk megkímélni a tortúrától. A kérdésem az lenne hogy tud e valaki olyan ellátásról, amely országos hálózat és ki lehet hívni őket beteghez? Egy magánorvos is jó lenne de eddig falakba ütköztünk. Ha esetleg valakinek van információja akkor egy telefonszámot is kérnék amin elérhetjük a dokit vagy amin segítséget kérhetünk. (Békéscsabai a rokonunk)

Előre is köszönöm!



2012. ápr. 10. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


A link, amit küldtem, legalább 10 nevet tartalmaz. De telefonálni neked kell....

2012. ápr. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van netes pszichológus is, webkamerával nézitek egymást és beszéltek, a pénzt pedig banki átutalással lehet intézni. Múltkor láttam ilyen oldalt (sajnos a címét nem jegyeztem meg, bocsi).
2012. ápr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ó elnézést, te pszichiátert keresel! Az biztos nincsen netes, nem hiszem, hogy úgy lehetne gyógyszert felírni...
2012. ápr. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek a segítséget. Remélem akad egy doki aki segítségünkre lehet.
2012. ápr. 12. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!