Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeretethiányom van?

Szeretethiányom van?

Figyelt kérdés

Sose szerettem magam, csúnyának tartom magam és nagyon bénának. Sokat sírok, majdnem minden este. :( Ezt mások nem tudják/nem veszik rajtam észre. Régebben az ereimet is vagdostam, sokat gondoltam öngyilkosságra is (nem akartam megtenni, csak jó rá gondolni). Jó tanuló sem vagyok. A szüleim bár együtt vannak, nem egy összetartó család, apám néha idegbeteg, anya kibeszél nekem mindenkit, tesóm egy bunkó ..., úgy megy el mellettem az utcán, hogy rám se néz (18 éves!!!) Arra gondoltam, hogy szeretethiányom van. Pasim se volt még, nem kellek senkinek. Vannak testi tünetei is, amiből majdnem mind igaz rám (gyakori fejfájás, gyomorproblémák, hátfájás, bőrviszketés, allergia stb..) Ez ellen mit lehet tenni?

16/L



2012. ápr. 27. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Lelkileg totál készen vagy és összeomlottál. Ez ellen azt tudod tenni hogy elfoglalod magad keresel egy jó hobbit egy jó társasággal. Menj el sportolni valahová, hidd el jó lesz az még valamire. És kitudja hátha megtalálod majd ott a párodat.
2012. ápr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

Interneten írsz -> nem éhezel, van pénzetek

Tudsz írni -> nem vagy testi vagy szellemi fogyatékos

Magyarul írsz -> a világ egy meglepően gazdag részén vagy

Iskolába jársz -> a többségnek ez sem jut


Namost tételezzük fel, hogy sokkal szarabb lenne számodra minden, pl. Afrikába születsz, és van valami fogyatékod, ha nem nyírnak ki egyből, alapból nem járnál iskolába, írni-olvasni sem tudnál, és a jobb napokon jutna csak kaja eléd amit megehetsz, az erőszak az életed része lenne, és rettegnél tőle, nem magadon alkalmaznád, interneted meg pláne nem lenne, hogy mások is olvashassák a panaszaidat...


Szerintem nem szeretethiányod van, hanem fogalmad sincs, milyen jó dolgod van. Pár év, és sokkal szarabb lesz, amikor magadról is gondoskodni kell, és szembesülsz vele, hogy az egész életed egy picsogásra alapoztad.


Sztem ha valamit akarsz magaddal kezdeni, menj el dolgozni, és meglátod lesz ez még szarabb is, és nem csak elmennek melletted, hanem beléd is rúgnak.

2012. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

22:37: Ez aztán a szép hozzáállás! Ha segíteni nem tudsz, csak ezeket az általános dumákat ne írd, mert állatira nem lesz jobb a helyzet, és gondolom ezeket a "bölcsességeket" a kérdező már sokat hallotta.

Kérdező, menj pszichológushoz, nehogy nagyon elhatalmasodjon rajtad ez a dolog. Én nekem is ezek a tüneteim voltak és hidd el jobb lesz, el kell fogadni magadat! (18/L)

2012. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazából tudok nevetni meg örülni a dolgoknak, de inkább színészkedek, mert amúgy olyan rosszul érzem magam mindenhol, olyan szerencsétlennek meg esetlennek. :/ Pszichológusra is gondoltam már, de amúgy se mondom el ezeket senkinek, egy tök idegennek meg főképp merem.. De olyan régóta van ez, hogy egyedül meg nem tudok változtatni, szóval már nem tudom mi legyen.

2. válaszoló: TUDOM, hogy lehetne rosszabb. Én az alapvető dolgokat megkaptam, bár nem vagyunk gazdagok de azért jól élünk. Van ruhám, van mit ennem, stb. Tehát ami nagyon szükséges azokat megkaptam, de érzelmileg kicsit el lettem hanyagolva. Lehet én reagálom túl, hogy mások még ennyit se kaptak, de eleve érzékenyebb vagyok és rossz hogy én sose kapok senkitől egy jó szót se, meg semmit, csak lecsesznek, ha elrontok valamit kiröhögnek, lebénáznak, ordibálnak velem, és hogy lenéznek az emberek. És én ezt már nem bírom idegekkel. :(

2012. ápr. 27. 23:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves harmadik!

A második nagyon jól fogta meg a kérdést. nem nyavajogni kell a saját szerencsétlenségünkről, hanem felmérni, hogy mink van. És ha ez kevés, akkor tenni kell érte. És nem a sült malacot várni, fehér lovon. Csak azért mert nem köszön a bátyó. Hogy oda ne rohanjak.

2012. ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én nem arról beszélek, hogy nem számít a te problémád.


Mindenkinek a saját problémája a legnagyobb.


Abba még senki nem rokkant bele, hogy a másiknak milyen szar.


De azért fel lehetne már fogni alapvető dolgokat. Nem kéne az ereidet vagdalni azért, mert a bátyád nem köszön. Valójában elég szerencsés vagy, ha ez a legnagyobb tragédiád az életben.

2012. ápr. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ekkora emot, keress barátokat, írtam volna csúnyábbat is de ez a rohadt oldal nem engedi......barom vagy eldobsz mindent
2012. máj. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Csipkerózsikának is voltak ellenségei. Megmérgezték, üldözték, aztán a végén milyen klassz lett neki. Megkapta a 7 pici törpét is, meg a hófehér királyfit is.
2012. máj. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!