Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ilyen nagy szereteth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen nagy szeretethiányom?

Figyelt kérdés

Akármerre járok mindig látok párokat és olyan jó nekik, hogy ott vannak egymásnak, én is erre vágyom már sok éve, de nekem nincs szerencsém valamiért a párkapcsolati életemben, már majdnem összejöttem egy lánnyal, de végül dobott, így ismét egyedül maradtam és iszonyat rossz, hogy nincs kit ölelni, csókolni, szeretni és persze én is viszont kívánom ezeket a dolgokat.


Próbálom lefoglalni magam mással, de hiába, mert mindig előjön egy kis idő után úgyis az érzés, a vágy, főleg, amikor annyira sok aranyos lányt látok, szeretnék velük megismerkedni, de túl gátlásos vagyok csak úgy leszólítani lányokat.


Igazságtalan az élet, a sok rossz fiúnak bármikor lehet nője,van olyan, aki minden héten mással van, én meg csak egy lányt szeretnék, de Őt örökké és mégsem jön össze.


2012. márc. 7. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy annyira szeretethiányos vagy,ha egy nő kicsit kedvesebb veled,már belezúgsz :S ez hosszútávon nagyon rossz lesz :/


Próbáld kicsit előbb rendbetenni magad,sportolj,legyél társaságba,ne legyél egyedül!Aztán jön minden magától,amikor tényleg már jól érzed magad :)

2012. márc. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az a baj hogy görcsösen keresed.. és ezért nem jön össze... tapasztalat.. :) nekem is sokáig szeretet hiányom volt... és görcsösen akartam egy pasit.. de nem jött össze azután úgy döntöttem hogy nem érdekel... csak magam voltam.. eljártam néha szórakozni és csak szimplán barátkoztam.. és akkor hirtelen belebotlottam... egy olyan pasiba aki engem akart.. és nem én erőltettem rá magam :)
2012. márc. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd lesz, valaki, ne aggódj! És ne légy bátortalan, de túl rámenős se. Légy kedves, de azért határozott, mindig mosolyogj rá a "kiszemeltre", és légy türelmes is. Foglald le magad, olvasás stb., ne görcsölj rá nagyon, neked sem jó, és a lányok is érzik.
2012. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lila nyuszi ***** válasza:
Önállótlan vagy, nem szereted magad.
2012. márc. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
Hát legyél te is rossz fiú!!
2012. márc. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jah én alapvetően jókedvű vagyok, de ha látok pár Párt akkor mindig előjön a magány érzése :/

Én már jobban érzem magam ha látom FB-on hogy szakítanak xD

HÁHÁÁÁÁ :P


De összehozom, neked is meglesz, engem is dobtak már sokszor! Összehozzuk! Pszichológiába ugorj bele mindenképp


F18

2012. márc. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!