Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beképzelt fülzúgás, beképzelt...

Beképzelt fülzúgás, beképzelt torokösszeszűkülés, idegesség. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

nincs 10 ezer vagy annál több forintunk hogy pszihológushoz menjek, de ez már kibírhatatlan, hogy esténként mikor lekell feküdni és csönd van nemtudom a tudatalattimat elterelni a fülzúgásról..

ha nagy nehezen sikerül akkor tökjó.

de ott van mellette az az érzés hogy valami szűkíti a torkom össze.. nembíromm

17 éves lány


2009. jún. 23. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj orvoshoz.Nem vagy pánik beteg?

Próbáld ki a HOVA gyógynövény alapú nyugtatóját,ezt lehet kapni recept nélkül.Ha nem hat akkor orvos.Nem kell feltétlen maszekhoz menni.De ha nem súlyos akkor a körzeti orvos is felírhat rá gyógyszert,nekem is Ő írja.

De jobb nem elkezdeni szedni a nyugtatókat ha nem muszáj,mert hozzá lehet szokni.Vannak más megoldások is pszichés problémákra,de abban csak szakember segíthet.


Minden jót neked,mielőbbi gyógyulást.

2009. jún. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hát szerintem pánik beteg vagyok jah. mert kb minden tünetem megvan..

ugy feltudom hergelni magam hogy néha szédülök már attól hogy "nem kapok levegőt"

van eg homeopátiás nyugtató félém az segít de a fülzúgás az.. nagyon rosz csak az egyik fülembe és csak ha csönd van.

2009. jún. 23. 12:15
 3/10 A kérdező kommentje:
?:(
2009. jún. 23. 22:20
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld ki a Sedatif Pc nevű homeopátiás gyógyszert,Ha aludni nem tudsz, akkor csak este vegyél be belőle. 1000 Ft körül van, gyógyszertárban lehet kapni.Remélem segít.

2009. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ismerem.

és segít is. de ez már nem állapot..

hogy kb rákell szoknom?? oO

2009. jún. 24. 13:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Neurológushoz menj el (többnyire vannak az SZTK-ban is), leírásod alapján ez az ő szakterülete
2009. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán kivizsgáltak már, egészen biztosan beképzelt dologról van szó?
2009. júl. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak esténként fordul elő?
2009. júl. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hát általában igen esténként
2009. júl. 16. 10:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.

Szerintem nem feltetlenul panikbetegseg. Egyeb tunetek nincsenek? Peldaul bizserges, csipo erzesek?

2009. júl. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!