Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is csinálja ezt? Baj van...

Más is csinálja ezt? Baj van a fejemmel? Elmémmel?

Figyelt kérdés
Az egész 15 éve kezdődött.Láttam egy mesét a minimaxon!Tetszett a mese, vagy nem is tudom hogy miért, de este lefekvéskor elkezdtem a történetről gondolkodni.A szereplő szerelmes lett.Gyereke lett...nah és ez 15 éve addig fajult hogy minden este lefekvéskor beindul a történetem, a saját "szappanoperám" és csak megy megy a fejemben mintha beraktam volna egy videót! Pát éve olyan is előfordult hogy a busszal tovább mentem mert annyira belefeledtkeztem.Persze mostanra a karaktereim annyit fejlődtek, hogy teljesen máshogy néznek ki...semmi köze az akkor meséhez!SEMMI!És ha valami tetszik a mindennapokban, akkor beleépítem.Akár egy finom kaja, akár egy ruha, akár egy élethelyzet.Este lefekvéskor mehet a sztori.(ha nem pont akkor amikor a kaját eszem.)15 éve tart ez, nem győzöm hangsulyozni!Azóta konkrétan felnőttem, elköztötem otthonról...Baj van velem?Van akinek volt hasolnó?Kérlek segítsetek!

2012. máj. 4. 18:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jaj de jó lenne ha mással is lenne ilyesmi, elbeszélgetnék vele...
2012. máj. 4. 18:25
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is szoktam hasonlókat fantáziálni. Ugyan így esténként lefekvéskor vagy alvás előtt. Énis a hétköznapjaimból merítek ihletet és valós élethelyzeteket építek be. Igazából én tudom az okát,h milyért csinálom. Próbálok megfeletkezni a mindennapos gondjaimról és így kicsit könnyebb elfelejteni és könnyebben elalszok.

21/L

2012. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És nálad is konkrét személyek vannak?Vagy csk ugy mindennap más más? Mert nálam állandó szereplők vannak!
2012. máj. 4. 18:43
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálam mindig azok a szereplők vannak,akik jelenleg az életemben nagy szerepet játszanak. Többnyire ugyanazok,néha pár új személy.
2012. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó, mondjuk a pasid, akkor a pasid a szereplő?Mert nálam ez úgy van hogy ha a pasimmal mondjuk veszexünk akkor a szereplőm, is veszexiik a csajával, érted?
2012. máj. 4. 18:56
 6/14 anonim ***** válasza:
Értem. Van,h a pasim a szereplő,de én mindig átszépítem a történeteket. Én mindig olyanokon fantáziálok,amit szeretnék,h megtörténjen.
2012. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen ilyen is van!!!Milyen érdekes!És te nem akarod ezt abbahagyni??Mert szerintem ezt nem csinálja minden ember!
2012. máj. 4. 19:15
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem írjatok könyvet és éljetrek meg belőle vígan!

Komolyan!

2012. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz abbahagyni,csak sajna amúgy is minden apróságon szorongó tipus vagyok és máshogy nem tudok elaludni,mert ha nem a kis történetre koncentrálok,akkor idegeskedek fölösleges dolgokon. Az meg,h mások mit csinálnak,engem hidegen hagy.De szerintem nem mi vagyunk az egyetlenek. Ahhoz,h abba tudd hagyni,le kell ásnod mélyre,h mi indította be ezt a fantáziálást és a kiváltó okot megszüntetni. Nekem pl a szorongás a felelős. De lehet,h nálad ez egy megszokássá vált,de nem tudom. Lehet,h egy pszihológus okosabb tanácsot adna.
2012. máj. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Könyvíráson és is gondolékoztam, de mivel ez sosem fejeződik be .....ezért...lehetetlen :D Hát nemtudom...
2012. máj. 4. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!