Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hirtelen tör rám ez az érzés....

Hirtelen tör rám ez az érzés. Nem enged, vonzz. Mintha úgy érezném, lőjem fejbe magam, vagy ugorjak le a hídról. Ez gyakori? Vagy valamiu baj van a fejemmel? :D

Figyelt kérdés
Úgy kéthetente egyszer van ez. Mellette lehangolt, reményvesztett és szomorú avgyok szinte minden nap 1 vagy 2 óráig...
2010. máj. 7. 21:50
 1/10 anonim válasza:

Talán nem ártana segítséget kérned!

Miért vagy reményvesztett lehangolt? Ha erre megoldást találsz, nem jönnek majd a szörnyű gondolatok.

2010. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor igyál meg kb 1 liter citromfű teát! Megnyugtat!
2010. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Valami értelmesebb kommenteket PLS.?

Milyen gyógyszerek vannak erre a kórra?

2010. máj. 7. 22:06
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek teljesen értelmes válaszok voltak...Én is csak ezt tudom mondani.
2010. máj. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kényszeres gondolatok.Pszichológus tudna gyógyszert írni rá
2010. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

22:04 vagyok


Kikérem magamnak h nem normális válasz! Tapasztalatból írtam. Nekem segített!


Ha így se múlnak a panaszok akkor meg doki... Milyen válaszokat vársz?

2010. máj. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző, tudom, h nem rosszindulatból írtad, de egy citromfűtea, vagy egy hova, vagy macskagyökér kivonatából készült gyógyszer ilyen esetekben messze nem nyújt segítséget, az ilyesmik arra jók, ha sok a stressz stb. akkor kicsit lenyugtat, de ilyen tüneteket még alprazolámmal is csak ideig-óráig lehet esetleg enyhíteni, de az sem megoldás( Kérdező: Magadtól meg SEMMILYEN gyógyszert ne kezdj el szedni, csak ha orvos írta/javasolta)


Egyébként ez valószínűleg kényszerbetegség, kényszeres gondolatok, és hozzá társul egy kis depresszió.Fordulj orvoshoz, egyedül nagyon nehéz az ilyesmit megoldani, és csak egyre súlyosbodik.

2010. máj. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Menj pszichiaterhez (valamelyik valaszado irta, hogy majd a pszichologus ir neked gyogyszert, hat nem fog, ugyanis o nem orvos) o majd megallapitja, mi a baj.
2010. máj. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek kényszergondolatok.
2010. aug. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem meg egy hülye tini vagy
2011. júl. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!