Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Éjszakánként felriadok, és...

Éjszakánként felriadok, és félek, hogy valaki mászkál a ház körül, minden héten álmodok valami erőszakost, vagy halálesettel kapcsolatosat, nagyon sok téren félelmek törnek rám, ok nélkül, hogyan küzdjem ezt le?

Figyelt kérdés
Nem tudom mitől lehet, de talán attól, hogy sose szerettem híradót nézni, és nem is néztem, mert csak a rossz jön belőle. Utóbbi pár hónapba mindig néztem, és talán ez a sok rossz hír teszi ezt velem.

2012. máj. 4. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Van benne valami abban, amit mondasz, lehet hogy ez már nálad valamiféle rögeszme lehet, némi üldözési mániával.

Egyébként nagyvárosi vagy?

2012. máj. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen nagyvárosi, és amikor páromnál alszom, akkor jön elő ez a félelem, hogy felriadok hajnalba, és félek hogy valaki mászkál a ház körül, bántani akar, kertes ház, kutyaugatás stb, nem vagyok hozzá szokva gondolom itt a panelrengetegbe
2012. máj. 4. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:
én kertesházban nőttem fel, de 5-6 év panel után nekem is hátborzongató újra egy kertesházban aludni néha. olyan csend van ott, hogy huh.. és igen,a sok kutyaugatás :)
2012. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!